Pradžia Kultūra Renginiai Paramos koncertas ukmergiškių nesudomino

Paramos koncertas ukmergiškių nesudomino

762
0

IMG 9604

Ukmergės kultūros centre surengtame Ukmergės gyvūnų globos namų „Klajūnas“ paramos koncerte, skambėjo Siesikų kaimo kapelos „Vieversa“ dainos bei muzika, susirinkusieji galėjo susipažinti su gyvūnų globos namų vadove ir įkūrėja Vida Goberiene ir savanoriais, būsimų globos namų veikla bei kita informacija.

Planai gražūs, reklama graži, viltys didelės. Bet….

Bilieto kaina simboliška – pinigėlis į aukų dėžutę. Aukota įvairiai – kas 1 eurą, kas du, kas net 5 eurus paliko. Na, pinigų neskaičiuosime.

IMG 9606

Matyt tikėtąsi sulaukti daug žiūrovų, nes užsimota plačiai, bet panašu, kad ukmergiškių šis renginys visiškai nesudomino – salėje sėdėjo apie 30 žiūrovų. Nors renginys turėjo prasidėti 18 val., bet susirinkę žiūrovai veiksmo ant scenos sulaukė tik po 15 minučių. Galbūt tikėtąsi sulaukti daugiau žiūrovų? Deja….  Nežinia: mažai reklamos, netinkama diena, netinkamas laikas, ukmergiškių abejingumas ar tiesiog tai, kad žmonės nenori remti to, ko dar apčiuopamai nėra –  sutrukdė pritraukti daugiau dėmesio. Tačiau „Klajūno“ vadovai ir savanoriai nenuleidžia rankų ir jau planuoja kitas įvairias akcijas, siekiant kad apie jų globos namus išgirstų kuo daugiau žmonių.

vilkmerge.lt

Klajūno paramos grupė FACEBOOK čia.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą