Pradžia Kultūra Renginiai Krikštėnuose juokas kaip sielos kibirkštis

Krikštėnuose juokas kaip sielos kibirkštis

944
0

krik6t

10-oji humoro šventė balandžio 23-ąją dieną į Krikštėnų filialą vėl sukvietė draugus. Mums labai  džiugi ir reikšminga ši diena – net nepastebėjome kaip pralėkė 10 metų, kuomet sukviečiame visus juoko dozei. JUOKAS – TAI SIELOS KIBIRKŠTIS.

Jau 10-us metus keitėsi „Juokis Tu – juoksiuos ir Aš“ projekto scenarijai, tačiau nesikeitė viena – tai mūsų mieli žiūrovai.

Mes pastebėjome, kad žmonės vieni liūdni, kiti – susirūpinę, slegiami rūpesčių ar nepriteklių. Todėl manome, kad ši humoro šventė reikalinga… ir mums puiki proga pralinksminti žiūrovus, padėti nors trumpam ištrūkti iš kasdieninės rutinos ir į gyvenimą pažvelgti linksmiau.

KRIKŠTĖNAI 074

Ruošiantis kiekvienai šventei reikia įdėti nemažai pastangų. Žodžiai, gal ir nieko nekainuoja, bet pasiruošimui pinigėlių reikia. Todėl džiaugiamės, kad vis surandame rėmėjų. Žiūrovai plojimais padėkojo visiems, kurie rėmė mūsų šventes visą 10-tį metų. O šią šventę rėmė Laura Karažienė, kuri visuomet padeda papuošti sceną, ūkininkai – Algirdas, Audrius ir Mindaugas Valaišai.
Dėkojame ir pašto darbuotojams, kurie padeda skleisti informaciją apie renginius. Dėkojame Gražinai už gražias eiles, kurias ji skaitė viso renginio metu.

valai

Pirmą kartą šventėje dalyvavę Valų filialo saviveiklininkai (vad. Alė Ališauskienė) nudžiugino mus, dainuodami talaluškas. Džiaugiamės, kad dalyvavo mūsų ištikimi draugai iš Laičių filialo (vad. Sigita Ališauskienė), kurie priminė mums praėjusiųjų metų akimirkas, o Šventupės filialo saviveiklininkai (vad. Birutė Stundienė) parodė vaizdelius iš gyvenimo, moterys (vad. Birutė Gelumbickienė) pašoko linijinius šokius, lyg primindamos, kad juokas ir mankšta ilgina gyvenimą. Krikštėnų filialo mėgėjų teatras „Subatėlė“ (vad. Stela Banišauskienė) parodė vaizdelį „Deficitas“. Visi renginio dalyviai gavo nedidelius suvenyrus atminimui, o vadovai – padėkos raštus.

ziurov

Renginio pabaigoje žiūrovai  išrinko geriausius aktorius. Moterį – Jolitą iš Valų filialo ir vyrą – Nerijų, iš Šventupės filialo. Jie gavo Ukmergės kultūros centro direktorės pasirašytus padėkos raštus.

Dėkojame žiūrovams, kurie atvyksta į mūsų renginius ir negaili plojimų. Norime, kad ši humoro šventė taptų draugiškumo švente, kad būtų kažkuo įspūdinga ir originali. Nors su kolektyvais nederiname scenarijaus, jie puikiai geba savo originaliais pasirodymais papildyti vienas kitą. Skambėjo juokas ir, kaip atsakas –  garsūs plojimai mums ir visiems renginio dalyviams.

UKC Krikštėnų filialo renginių organizatorė Janina Svetlikauskienė

Nuotraukų  autorė Dalia Banišauskaitė

13082163 991723084230882 1370169214 n 13084171 991722844230906 916166780 n

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą