Pradžia Kultūra Renginiai Krentant baltoms snaigėms, įžiebta Kalėdinė eglutė (foto galerija, video)

Krentant baltoms snaigėms, įžiebta Kalėdinė eglutė (foto galerija, video)

5015
3

Gruodžio 11 dienos vakare miestas nušvito Kalėdinėmis spalvomis. Mieste buvo uždegta Kalėdinė eglutė, pagrindinės miesto gatvės nušvito šventinėmis spalvomis, prie Kultūros centro pradėjo suktis karuselė.


Šventė prasidėjo „Raganiukės“ teatro spektakliu „Tikroji Kalėdų senelio istorija“. Mažieji ir didieji šventės dalyviai sužinojo iš kur ir kaip atsirado Kalėdų senelis. Kai visa istorija apie Kalėdų senelį buvo papasakota, jis pats žadėjo ateiti pas vaikus ir padaryti tris didelius stebuklus. Kokie tai stebuklai – tegu lieka kalėdine paslaptimi.
Taip pat Senelis visus pakvietė į „2 Donatų“ šventinį koncertą visai šeimai.

Mažieji galėjo aplankyti tris namukus. Viename jų veikė Kalėdų senelio paštas. Jame vaikai galėjo rašyti laiškus Kalėdų seneliui ir mesti juos į dėžutę, paskui juos Kalėdų senelis nusineš į Laplandiją, perskaitys ir stengsis išpildyti vaikų norus, visi norintys galėjo apžiūrėti Kalėdų dirbtuvėles, vaikai galės ir pabendrauti su Kalėdų seneliu.
Kalėdų senelis vaikučių prie karuselės lauks gruodžio 17 ir 18 dienomis nuo 16 iki 17 valandos. 26 dieną nuo 12 iki 13 ir nuo 14 iki 15 valandos.

Pačios karuselės veiks iki sausio 9 dienos. Darbo dienomis nuo 14 val. iki 20 val., gruodžio 24 dieną nuo 11 val. iki 18 val., šventinėmis dienomis nuo 11 val. iki 20 val.

Bus papildyta…

Parengta pagal kc.ukmerge.lt informaciją

Giedrės Šuminskaitės nuotr.

[yop_poll id=”2″]

 

Ankstesnis straipsnisRašo skaitytojai: BMW vairuotojui KET negalioja?
Kitas straipsnisPolicijos suvestinė: rūsyje pasigedo daiktų; smurtavo prieš sugyventinę

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia