Pradžia Kultūra Renginiai Kaziuko mugė Baleliuose

Kaziuko mugė Baleliuose

1504
0

Kovo 3 dieną visi, dideli ir maži, apsiavę ir basi, iš pašalių išlindę, smagią dainą išgirdę skubėjo į tradicinę jau 15 – ąją Kaziuko mugę, pačią gražiausią pavasario šventę, Baleliuose. Nors lauke ir spaudė šaltukas, tačiau pavasariniai saulės spinduliai visus kvietė užsukti į Balelių universalaus daugiafunkcio centro sporto salėje vykstančią mugę.

Šventėje ne mažas būrys pardavėjų kvietė paskanauti košės, saldumynų ir sūrių, sušilti ragaujant arbatos ar kavos, įsigyti pavasarinę puokštę, medinių virtuvės įrankių ir padėklų, gražių ir madingų karolių ir pakabukų, pintų krepšių.

Kiekvienas šventės dalyvis galėjo išbandyti laimę bendruomenės organizuojamoje loterijoje, sudalyvauti aukcione.

Šventėje dalyvavo gerbiamas ir visada laukiamas mūsų svečias – seimo narys Juozas Varžgalys. Susirinkusiuosius pasveikino su pavasarine tradicine švente, visus pavaišino saldainiais.

Kaziuko mugėje šventinio šurmulio ir geros nuotaikos suteikė saviveiklininkų muzikinė programa, kurią padovanojo svečiai iš Ukmergės kultūros centro Taujėnų skyriaus vaikų ir jaunimo meno mėgėjų kolektyvai, vadovaujami Nijolės Janulienė ir Aistės Janulytės, Balelių universalaus daugiafunkcio centro neformalaus vaikų švietimo šokių būrelio šokėjai, vadovaujami Jurgitos Padolskienės.

Tradiciją švęsti Kaziuko mugę puoselėja Balelių kaimo bendruomenė ir Balelių universalaus daugiafunkcio centro darbuotojai.

Balelių UDC kultūros darbuotoja Daiva Gudzevičienė

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą