Pradžia Kultūra Renginiai Iškilmingai atidarytas Dukstynos pagr. mokyklos sporto aikštynas

Iškilmingai atidarytas Dukstynos pagr. mokyklos sporto aikštynas

4214
0

Rugsėjo 14 dieną iškilmingai buvo atidarytas renovuotas Ukmergės Dukstynos pagr. mokyklos sporto aikštynas.


Darbai sporto aikštyne buvo pradėti spalio pradžioje, juos atliko įmonė iš Vilniaus UAB „Rolana“. Sutarties kaina – 318 292,33 Eur, iš jų 231 696 Eur skirta iš Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programos.

Šiuolaikinis stadionas įrengtas su dirbtine danga, keturiais bėgimo takais ir trejomis aikštelėmis, skirtomis futbolui, krepšiniui ir kitiems žaidimais.

Stadionu galės naudotis ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir miesto gyventojai, norintys pasportuoti, tam įrengti atskiri įėjimai. Vienintelė sąlyga, kaip kalbėjo mokyklos direktorė Daiva Liumparienė, kad aikštelėje bus elgiamasi tvarkingai. Tam teritorija aptverta bei stebima vaizdo kameromis.

Į atidarymo šventę susirinko gausus būrys svečių: mero patarėja Laima Gambickienė, administracijos direktorius Stasys Jackūnas, rajono mokyklų vadovai, Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, tarybos narys Valdas Petronis ir kiti.

Nuo pat ryto vyko įvairūs sportiniai žaidimai, kuriose dalyvavo miesto ir rajono mokyklų komandos, o laimėjusios komandos ir mokyklos apdovanotos prizais bei taurėmis.

vilkmerge.lt

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą