Pradžia Kultūra Renginiai Iš eilėraščių skrynelės

Iš eilėraščių skrynelės

751
0

IMG 2279

Vykdant projektą „Erasmus+“, Ukmergės vaikų lopšelyje – darželyje „Eglutė“ balandžio 8 dieną svečiavosi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Renginyje dalyvavo mūsų darželio ugdytiniai ir Ukmergės vaikų globos namų auklėtiniai.

„Boružėlių“ grupės vaikai poetei ir susirinkusiems draugams parodė Z.Gaižauskaitės eilėraščio „Varlių šokis“ inscenizaciją, pašoko lietučio šokį.
Poetė nepaprastai šiltai bendravo su vaikais, deklamavo, vaidino savo eilėraščius, kuriuose vaizduojamas žvėrelių ir kasdieninių nutikimų pasaulis. Eilėraščiuose vaikai „sutiko“: ežiuką, kiškį, lapę, vilką, varlę, voverę, gandrą. Poetė sukvietė į „giraitę“ visus miško gyventojus. Vaikai, būdami paukšteliais, žvėreliais noriai įsijautė į vaidmenis, čia pat kuriamas siužetas virto spektakliu.

IMG 2261

Su mažaisiais poetė kalbėjo apie meilę knygai, ragino skaityti, mokė saugoti knygeles, nes kaip sako poetė „neskaitoma knygelė pilna ašarėlių“.
Susitikimas prabėgo nepastebimai. Jį užbaigėme linksmais žaidimais. Atsisveikinant darželio auklėtiniai poetei įteikė puokštę gėlių linkėdami kūrybinės sėkmės. Po renginio ne vienas mažasis skaitytojas namo išsinešė po spalvingą eilėraščių knygelę su poetės palinkėjimu ir autografu.

Auklėtoja Elvyra Didžiokienė

IMG 2271

IMG 2274

IMG 2282

IMG 2283

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą