Pradžia Kultūra Renginiai Iš „Agrobalt 2016“ parodos – su aukso medaliu

Iš „Agrobalt 2016“ parodos – su aukso medaliu

1060
0

Linas Kazėnas- Eriko Ovčarenko nuotr. 15min

Parodos „Agrobalt 2016“, kuri vyko kovo 31-balandžio 2 d. A. Stulginskio universitete, metu aukso medaliais buvo apdovanoti geriausi maisto produktai.  Iš viso parodos metu įteikti 25 aukso medaliai.

„Agrobalt 2016“ apdovanojimą –  Aukso medalį – už kreminį medų pelnė ir Ukmergės bitininkų draugijos pirmininkas, ūkininkas-bitininkas Linas Kazėnas.

medus„AgroBalt“ medalių ir diplomų konkurso tikslas – gerinti ne tik žemės ūkio ir maisto produktų, bet ir kitokios žemės ūkio produkcijos kokybę, skatinti tradicinių ir regioninių produktų gamybą, skatinti jų konkurencingumą.

Šiemet konkursui buvo teikiami įvairūs eksponatai – maisto produktai, tautinio paveldo, jaunojo maistininko idėjos, veisliniai gyvuliai ir žemės ūkio technika, kurių kokybei įrodyti ar įvertinti nereikia specialios ekspertizės ar papildomų laboratorinių tyrimų. Konkursui pasiūlytus eksponatus vertino speciali konkurso vertinimo komisija.

Renkant geriausius maisto eksponatus komisija vertino jų sudėtį, maistinę vertę, technologinius ypatumus, juslines savybes, prekinę išvaizdą, gamybos ekologiškumą, ir, žinoma, vartotojų atsiliepimus.

Parengta pagal 15min copy 

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotraukoje: Linas Kazėnas – pirmas iš dešinės

 

* Kreminis medus maišytuvu maišomas 5 paras. Maišymo metu suardomi besiformuojantys gliukozės kristalai ir įtraukiami oro burbuliukai. Dėl to, medus tampa kreminės konsistencijos. Taip paruoštas kreminis medus, skirtingai nei kaitintas, išsaugo visas vertingas savybes ir išlieka vienodos konsistencijos, nesukietėja.

 

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą