Pradžia Kultūra Renginiai GARSADIENIO aidai

GARSADIENIO aidai

1161
0

DSC 3817

Ukmergės kultūros centre pop grupė „GARSIUKAI“ koncertine programa paminėjo  penkiolikos metų kūrybinės veiklos jubiliejų. „GARSADIENIS“ prasidėjo staigmena – dokumentiniu filmu „Praeitis ir dabartis“, kurį sukūrė pop grupės vadovės bei Kęstutis Zabiela. Buvo smagu stebėti užfiksuotą vaikų kasdieninę ir koncertinę veiklą. Prisiminimai suvirpino ne tik vaikų, bet ir tėvelių širdis.

Šventę tęsė mažieji dainorėliai, kurie žiūrovams dovanojo naujai interpretuotas dainas. Koncerte dalyvavo ir ankstyvojo amžiaus muzikinio ugdymo grupės: „Kinderiukai“ bei „Taputukai“. Scenoje mažulėliai šoko, dainavo su mamytėmis ir močiutėmis.  Koncerte pasirodė vaikų linijinių šokių kolektyvas „Step by step“, vadovaujamas Vaidos Žiedelienės ir Rasos Pakienienės. Grupės pasirodymą pagyvino svečias Edgaras Kerpė iš Klaipėdos – Europos ir pasaulio čempionas gatvės šokių kategorijoje. Žiūrovai negailėjo aplodismentų gabiam jaunuoliui, kuris sužavėjo ukmergiškius profesionalumu ir energija.

Vadovės Vilma Virbalienė ir Vaida Žiedelienė džiaugėsi, kad renginyje dalyvavo svečiai iš didžiųjų miestų: pop choras „Kotita“ iš Marijampolės (vadovė Rasa Burinskienė), pop choras „Viesulas“ iš Vilniaus (vadovė Jūratė Maziliauskienė), pop grupė „Medutis“ iš Kauno (vadovai Virginija ir Skaidrius Varslauskai). Smagu sutikti draugus ne tik televiziniuose projektuose, bet ir Ukmergės kultūros centre. Garsiukų logotipo vėliavėlių bangavimas pasirodydavo kaskart, kai tik  į sceną įžengdavo mažosios žvaigždutės.

Nuoširdžiu dainavimu šventės dalyvius bei žiūrovus džiugino buvę pop grupės nariai: Odilija Murauskaitė, Šarūnas Virbalas, Kotryna Šemetaitė, Rugilė Račickaitė, Gedvidė Pakienaitė. Daug padėjo Augustė Jonaitė. Tai tik dar kartą įrodo, kad ankstyvoje vaikystėje įskiepyta meilė muzikai nelieka be atsako – buvę solistai atvyko pasidžiaugti mažųjų sėkme. Vadovės dėkoja, kad į pop grupės veiklą įsilieja ir mažųjų atlikėjų mamytės. Viena jų – Henrieta Rimšienė, kuri  su dukrele Mija Lukrecija labai profesionaliai ir žaismingai įsijungė į dainos „Magdelė“ atlikimą.

Žavioji Ieva Nugaraitė ne tik vedė renginį, bet ir sužibėjo smuikininkių duete su Ingrida Strazdaite.  Duetas instrumentiniu kūriniu „Thank you for the music“ pagerbė anapilin iškeliavusią pop grupės „Garsiukai“ smuikininkių vadovę  Ritą Krikštaponienę.

Koncerto pabaigoje vadovės nustebino dalyvius, kiekvienam įteikdamos naujai išleistą kompaktinę plokštelę „Muzikos garsai“, kurioje įrašytos gražiausios pop grupės dainos. Buvusieji nariai ir svečiai taip pat neliko be dovanų – jiems įteiktos simbolinės smuiko rakto statulėlės. Ypatingai vaikučius pradžiugino draudimo kompanijos „Compensa Life“ bei gėlių salono „Floros studija“ balionų jūra. Pastarosios savininkės Gytės Veršilės ir Kultūros centro dailininko Egidijaus Darulio dėka scena atrodė šventiškai, o lopšelio – darželio „Eglutė“ darbuotojos (Rima Lemešovienė, Aldona Rastauskienė, Rūta Bernatonienė, Rita Pumputienė) užpildė erdvę ažūriniais, karpytais drugeliais, kurie akimirksniu grąžino žiūrovus į nuostabią vaikystės pievą, kupiną  troškimų ir svajonių.

Skambant finalinės dainos akordams, vadovės palinkėjo dalyviams svajonių išsipildymo, padėkojo vaikų tėveliams ir rėmėjams, be kurių pagalbos šventė nebūtų tokia įspūdinga ir įsimintina.

POP GRUPĖ „GARSIUKAI“  džiaugiasi, kad rajone yra žmonių, kurie geba kurti ne tik materialines vertybes, bet kartu prisidėti prie laimingos vaikystės.

Dėkojame:    

UAB „Likmerė“, UAB „Ukmergės Butų ūkis“, UAB Ukmergės pramonės parkas, UAB Inovatyvių verslo sprendimų korporacija, UAB „Ukmergės versmė“, AB „Vilkma“, Rokiškio sūris, AB filialas „Ukmergės pieninė“, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas, „101 kepyklėlė“, Ukmergės kultūros centrui, „Upelio gėlės“, „Floros studija“, „Grožio Artelė“, Gyvybės draudimo kompanijai „Compensa Life“,  Ukmergės ROTARY klubui, Žemaičių šeimynai, Ukmergės lopšelio-darželio „Eglutė“ kolektyvo narėms, „vilkmerge.lt“ informaciniam portalui, laikraščių „Ukmergės žinios“ ir „Gimtoji žemė“ redakcijoms.            

Kolektyvo vadovės Vilma Virbalienė ir Vaida Žiedelienė

{eventgallery event=’114660006053230309490@6276840011901917089′ attr=images mode=imagelist max_images=28 thumb_width=50 }

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą