Pradžia Kultūra Renginiai Floristinių kilimų konkurse – ir ukmergiškių darbai

Floristinių kilimų konkurse – ir ukmergiškių darbai

1364
0
„Suktinis“

Šiais metais jau tryliktą kartą Anykščiuose miesto šventės metu vyko tarptautinis floristinių kilimų konkursas.

Kilimus pynė 21 komanda, tarp jų daugiausia Anykščių rajono kaimo bendruomenės ir organizacijos, Panevėžio, Latvijos, Baltarusijos ir dvi komandos iš Ukmergės.

„Palaukė“

Rečionių kaimo bendruomenė kartu su šachmatų klubu ,,Juodasis rikis“ jau antrą kartą dalyvauja šiame konkurse, tik šįkart jau pynė ne vieną, o du kilimus. Abu kilimai dalyvavo didžiausių kilimų kategorijoje, turėjo būti nemažesni nei dešimt kvadratinių metrų. Nuo ankstaus penktadienio ryto iki pat vakaro komandos dirbo prie savo kūrinių Anykščių miesto parke, kad visą savaitgalį šventės dalyviai galėtų grožėtis darbais.

Rečioniškės Janina Strikienė ir sesės Urtė ir Ignė Kavaliukaitės iš lauko augalų sukūrė kilimą ,,Palaukė“. ,,Juodojo rikio“ komanda Ilona Chliblik, Jurgita Amankavičienė ir Virginija Savickienė iš jurginų žiedų sudėliojo gėlių kompoziciją ,,Suktinis“. Abu kilimai iš kitų išsiskyrė spalvingumu ir žiedų gausa. Floristinių kilimų konkurso nugalėtojais tapo dvi svečių iš užsienio komandos ir Traupio bendruomenė. Nors konkursas tik baigėsi, jau galvojamos idėjos kokius kilimus reikės austi kitais metais.

Virginija Savickienė

Latvija
Minskas
Traupio bendruomenės

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą