Pradžia Kultūra Renginiai Adventinis susitikimas su vienuolėmis Krikštėnuose

Adventinis susitikimas su vienuolėmis Krikštėnuose

1631
0

Gruodžio 20 d. Senamiesčio pagrindinės mokyklos antrokai su mokytoja vyko į Krikštėnuose įsikūrusį Aušros Vartų Marijos ir Šv. Teresėlės vienuolyną.

Mus pasitiko sesuo Brigita ir pakvietė į koplytėtę. Sesuo Rozana visus pasveikino ir pakalbino apie artėjančią šventę, Kristaus gimimą. Bendruomenės sesės supažindino mus su savaisiais Dievo Namais, aptarėme, kas pavaizduota šventuose paveiksluose ikonose, mokėmės tylios maldos. Vienuolyno koplyčioje klausėmės pasakojimo apie Marijai ir Juozapui gimusį kūdikį, išmokome giesmelę su judesiais, garbinančią gimusį Jėzų. Po nuoširdžios maldos antrokai spalvino paslaptingą paveikslėlį, bendravo tarpusavyje, pasakojo apie didžiųjų švenčių laukimą, vaišinosi vaisiais, sausainiais ir sultimis. Visi džiaugėsi vienuolių išdalintomis dovanėlėmis.

Mokiniams paliko didelį įspūdį apsilankymas Aušros Vartų Marijos ir Šv. Teresėlės vienuolyne, privertė juos susimąstyti apie Šv. Kalėdų prasmę, giliau pažvelgti į save ir šalia esančius. Bendraudami vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, nuostabos ir džiaugsmo. Antrokams išvyka labai patiko, kiekvieno vaiko širdelė pasipildė dalele gėrio, šilumos, atjautos kitam, tarpusavio supratimo.

2 klasės mokytoja Žydrūnė Karankevičė

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą