Pradžia Gyvenimas Žmonės KELIONĖ: Po Lotynų Ameriką keliaujanti pora: tai mūsų svajonė, kurioje gyvename taip,...

KELIONĖ: Po Lotynų Ameriką keliaujanti pora: tai mūsų svajonė, kurioje gyvename taip, kaip norime

3067
0

Lietuvių pora Paulius ir Vilma neatsispyrė savo svajonei ir iškeliavo į Lotynų Ameriką. Tranzuodami jie kerta vieną po kitos šalių sienas, pažindami vis naujas kultūras ir sutikdami vis kitokius žmones. Kaip jiems sekasi kelionėje, kokius įspūdžius patiria, keliautojai noriai dalinasi su DELFI skaitytojais.

– Papasakokite apie save, kas esate, ką gyvenime veikiate?

– Esame pora, vienijanti visą Lietuvą. Pauliaus (28 m) gimtasis miestas Ukmergė, o Vilmos (26 m) Telšiai. Abu mokėmės Vilniuje, ten ir susipažinom. O dabar gyvenam Klaipėdoje. Tiksliau, ne tik Lietuvą vienijantys, bet ir kitas lietuvių pamėgtas šalis. Kurį laiką dirbome Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje bei Kipre. Gyvendami Kipre svarstėm, kur nutūpti ilgėliau, kai grįšim į gimtinę. Kipro saulė ir jūros ošimas nunešė mus į Klaipėdą. Čia ir apsistojom. Įsigijom savo būstą. Paulius dirbo Norvegijoje, o Vilma Lietuvoje.

– Kaip sugalvojote tokią kelionę?

– Nors Klaipėdos saulė ne tokia kaitri, kaip Kipre ir lepino tik vasaromis, tačiau jūros malonumais džiaugdavomės dažnai. O ir žmonės čia labiau atsipalaidavę nei kituose Lietuvos miestuose. Tačiau pasiilgom palmių, egzotikos, neatrastų kraštų ir kultūrų.

Ilgai svajojom, gvildenom mintį, kaip norėtume aplankyti dar nematytas žemes. Pradėjom svajoti garsiai, nors dar tiksliai nieko nežinojom. Bet kaip ten sakoma? Reikia svajoti garsiai! Taip ir darėm. Netyčiom vienas kitam prasitarėm, jog Lotynų Amerika ir yra ta svajonė. Po truputį pradėjom ruoštis: skaityti kitų keliautojų knygas, patyrimus bei patarimus, rinkti tinkamą įrangą.

Skaityti daugiau čia.

Ankstesnis straipsnisSMURTAS: Pasirodo, vaikus galima užmušti, tai neuždrausta?
Kitas straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: dingo vaikų globos namų auklėtinis; smurtavo namuose; vairavo neblaivus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia