Home Gyvenimas Patarimai ĮKVĖPIMAS PAVASARIUI. Dizainerės Indros Dovydėnaitės patarimai

ĮKVĖPIMAS PAVASARIUI. Dizainerės Indros Dovydėnaitės patarimai

2743
0

Drabužiai – dar ne viskas! Tokia filosofija vadovaujasi dizainerė Indra Dovydėnaitė. Įsitraukusi į naują projektą ji ne tik įsitikino sena tiesa, kad, norint atrodyti stilingai, labai daug lemia tinkami aksesuarai, bet ir pastebėjo, kad prie stiliaus visumos prisideda ir daiktai – net jeigu tai tik puodelis, derantis su sijono spalva. Dizainerė dalijasi patarimais ir keliais deriniais, kurie į kiekvieno kasdienybę gali įnešti dalelę džiaugsmo.

Šis pavasaris man – naujas etapas, nes priėmiau prekybos centro VCUP mestą iššūkį ir ėmiausi ne tik drabužių ir aksesuarų meno, bet prie jų derinu ir daiktus. Pavasaris yra laikas, kai norisi į savo gyvenimą įnešti spalvų, ko nors naujo. Tai nebūtinai turi būti nauji drabužiai – jie yra tik fonas, o visumą padeda sukurti įvairios smulkmenos, kurios nereikalauja didelių išlaidų ir puikiai pakelia nuotaiką“, – sako I. Dovydėnaitė.

Dizainerės šio sezono TOP 3 – tai aksesuarai, kuriuos derindami prie turimų drabužių, visada atrodysite stilingai: storapadžiai batai (basutės, sportiniai ar klasikinio tipo bateliai); kuprinė – ji gali būti įvairios formos ar spalvos, svarbiausia, kad nebūtų perkrauta detalėmis, o ieškant įdomesnio sprendimo, tiks transformuojamos kuprinės, kurios, esant reikalui, gali tapti ir stilinga rankine; poliarizuoti, nepermatomais stiklais akiniai – jie tinka visiems, svarbiausia pasirinkti tinkamą akinių rėmelio formą.

Taip pat, kaip vienus iš šio sezono madingųjų dizainerė įvardija ir „oversize“ drabužius, patrumpintas kelnes, įvairius raštus – pradedant geometriniais, baigiant gėlių, madingi ir raukiniai, rausva spalva. Tuo pačiu dizainerė primena ir auksinę taisyklę: „Nedarykite didžiausios klaidos – nesekite aklai visų madų. Labiau klausykite savo širdies ir atidžiai žiūrėkite į veidrodį – tai, kas madinga, nebūtinai tinka pagal jūsų figūrą, ūgį. Rekomenduoju bent kartą gyvenime pasikonsultuoti su stilistu ar dizaineriu – sužinosite, kaip jus mato kiti iš šono, o tuo pačiu dar gausite ir patarimų, kaip paslėpti trūkumus.“

Bendradarbiaudama su prekybos centru VCUP I. Dovydėnaitė per mėnesį pristato kelis derinius, kuriuos paįvairina ir smulkmenomis – daiktais, galinčiais praskaidrinti kasdienybę.

* Derinys „Juoda, balta, ruda“. Šios spalvos – viena iš pavasario sezono tendencijų. Kaip sako dizainerė, kartais būdamas nespalvotas, gali parodyti daugiau savo asmenybės spalvų. O prie tokio įvaizdžio puikiai derės ant darbo stalo padėta nuotrauka vintažiniame rėmelyje, taškuotas puodelis ar prasminga knyga.

* Derinys „Pavasaris – tvarkos laikas“. Čia svarbiausi ne drabužiai, o būtent daiktai – juk, pavyzdžiui, daug smagiau darže darbuotis su akiai maloniais įrankiais. Renkantis drabužius tvarkos darbams, dizainerė pataria rinktis patogų, ryškų drabužį. Taip pat verta peržiūrėti spintą ir atsisveikinti su nenešiojamais drabužiais – atsiras vietos naujoms idėjoms ir deriniams.

* Derinys „Blizgūs drabužiai“. Blizgūs drabužiai ir aksesuarai šį sezoną itin madingi – galima blizgėti nuo galvos iki kojų. Nedrąsiems dizainerė siūlo rinktis vieną akcentą. Juo gali būti ir ne aksesuaras, bet, pavyzdžiui, nešiojamas blizgantis veidrodėlis.

* Derinys „Laikas ruoštis vasarai“. Pavasarį dažnas skuba į sporto klubą. Pasak dizainerės, spalvos – vitaminų dozė, todėl ji rekomenduoja lįsti iš nuobodžių tamsių sporto drabužių ir rinktis ryškius, vasariškus. Šis patarimas galioja ir sporto inventoriui – juk jis irgi gali būti spalvotas. O kad sportas nebūtų kaip prievolė, sporto daiktus derinkite ir kasdieniame gyvenime.

* Derinys „Rankinė – visas moters gyvenimas“. Pats derinio pavadinimas atskleidžia visą esmę. Dizainerė sako, kad į madą grįžta odinė, vidutinio dydžio, geometrinių formų rankinė. Dizainerės parinkta rankinė nėra gausiai puošta, bet vidus pilnas, nes joje – visas moters pasaulis. Rankinės viduje guli smulkūs daikteliai: stilinga kosmetinė, plaukų šepetys, akiniai nuo saulės ir, žinoma, knyga – stilinga moteris rankinėje privalo ją turėti.

Daugiau dizainerės I. Dovydėnaitės derinių galima rasti VCUP interneto svetainėje bei „Facebook“ paskyroje. Primenama, kad artėjantis savaitgalis bus puiki galimybė įgyvendinti šiuos dizainerės pasiūlymus – balandžio 7–8 dienomis prekybos centre vyks nuolaidų „Cunamis“.

www.vcup.lt

Previous articleParodoje pristatomas kitoks Vaitkuškis
Next articleŠiemet per Velykas pirkėjai plačiau atvers pinigines

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here