Pradžia Gyvenimas Kita nuomonė GRAŽUOLĖ DUODA ATKIRTĮ

GRAŽUOLĖ DUODA ATKIRTĮ

1236
0
skaitytojo nuotr.

Prieš dvi savaites karo nusikaltėlis, oficialiai Rusijos prezidentas Putinas pasakė: „Patinka, nepatinka – kentėk, gražuole“. O gražuolė Ukraina neištvėrė ir veiksmingai davė atkirtį liūdnai pagarsėjusiam skriaudikui Putinui.

Tūkstančiai žuvusių rusų karių, šimtai šarvuočių, lėktuvų. Gražuolę su ietimi nebuvo taip lengva išprievartauti.

Europa ir JAV pagaliau nustojo tik grūmoti pirštais Rusijos gopnikui, o  pradėjo tiekti ginklus ir taikyti sankcijas. Ir Kremliaus prievartautojas dabar paskelbtas parijumi – asmeninės Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados ir ES sankcijos Putinui rodo, kad jis iš teisėto prezidento virto banaliu nusikaltėliu.

Bet to, žinoma, nepakanka. Europa turi nedelsiant nutraukti visus prekybinius ir finansinius ryšius su agresore Rusija ir jos bendrininke – Baltarusija. Būtina atimti iš Rusijos veto teisę JT Saugumo Taryboje. Būtina nedelsiant, neatlygintinai arba su atidėtu mokėjimu 20 metų, pradėti didelio masto modernių mirtinų ginklų, maisto, degalų ir visko, ko reikia Ukrainai, tiekimą. Europa turi nedelsdama nutraukti Rusijos kariuomenės finansavimą perkant naftą, dujas, elektrą ir kitas prekes iš agresoriaus. Tačiau bet kuris verslininkas gali iš karto paskelbti embargą rusiškoms prekėms, nelaukdamas valdžios įsakymo.

Civilizuotų šalių orlaiviai ir oro gynybos sistemos turėtų suteikti Ukrainai giedrą dangų, be Rusijos raketų, lėktuvų ir sraigtasparnių. Visa tai kainuos pigiau nei bandymas nuraminti agresorių. ES turi galimybę susidoroti su Putinu ir Kremliumi dabar, nelaukdama 60 mln. mirčių XX amžiuje. Hitleris taip pat buvo nuramintas, leidžiant suvalgyti Austriją ir Sudetų žemę. Ir tada atėjo eilė Lenkijai ir visoms kitoms šalims.

Gana slėptis už popierių. Jei popierius trukdo išgelbėti gyvybę, toks popierius yra bevertis. Ir todėl, ponai NATO, imkite rašiklius ir perbraukite ant popieriaus lapų tuos žodžius, kurie trukdo iš karto priimti Ukrainą į NATO. Agresorius labiausiai bijo to, o ne sankcijų ir kitų grimasų. Ir beje, ponai baltarusiai, ką Rusijos kariuomenė veikia jūsų žemėje? Ar ne laikas juos išmesti? Ar tavo seneliai nebuvo partizanai? Kalbant apie Rusijos karius ir karininkus Ukrainos teritorijoje, čia yra keletas patarimų. Pasiduoti ukrainiečiams. Ukrainiečių nelaisvėje maistas geresnis nei rusų armijoje, mažiau ir muša. Geriau grįžti namo iš nelaisvės nei karste.

Šiandieniniame skaidriame pasaulyje karo nusikaltėliai neturės kur slėptis. O kai ukrainiečiai išvarys okupantus iš savo žemės, jie persekios, gaudys, teis ir naikins karo nusikaltėlius, kaip tai daro Izraelis su teroristais ir buvusiais naciais. 8 metus Ukraina kūrė fantastiškai pajėgią kariuomenę. Ukrainos valdžia drąsiai apginklavo savo piliečius. O tai reiškia, kad kiekvienas krūmas šaus į rusų užpuolikus, o iš kiekvieno lango į rusų tanką skris Molotovo kokteilis. Ukrainietiška „degtinė“ degins viduramžių fanatikus, pasikėsinusius į laisvę.

Ukrainiečiai savo namuose. Ir jie gana gerai susidoroja su partizaniniu karu. Su Rusijos armija Zelenskis kovoja už Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir visą Ukrainos tautą. Didžiulei SSRS Afganistanas tapo kaulu, nuo kurio užspringo ir žlugo Sovietų Sąjunga. Paskutiniam Rusijos imperijos fragmentui Ukraina taps daug didesne problema nei Afganistanas SSRS. Paskutinė imperija žmonijos istorijoje išnyks. Na, seniai jau laikas.

Pasaulis tapo juodai baltas. Bet kuris žmogus, pareiškęs, kad yra „ne iš  politikos“, „ne viskas taip paprasta“, „be mūsų tai išsiaiškins“, stoja į blogio pusę, palaikydamas Kremliaus karo nusikaltimus. Daugelis rusų bijo dalyvauti antikariniuose veiksmuose. Jie nenori nakvoti žaliaviniame vagone ar policijos skyriuje. Namuose, žinoma, lengviau ir patogiau. Tačiau, kaip sakė Dumbldoras, laikas rinktis „tarp to, kas teisinga, ir to, kas lengva“.

Originalus straipsnis rusų kalba čia.

Vertimas iš rusų kalbos: vilkmerge.lt

delfi

 

 

Miestas Чугуев, Харьков apskritis, Ukraina. Vasario 24 diena, 6:15 Kijevo laiku. . Skaitytojo iš Ukrainos nuotr. ir inf.:

„Smūgiai nuo raketos. Į kvartalą atskrido net dvi raketos, 5 sekundžių intervalu. Žemė drebėjo. Daugelis žmonių išbėgo taip kaip stovi. Buvo sužeistų, kuriuos išvežė greitoji pagalba. Nuo smūgio išbyrėjo ne tik stiklai, bet ir lauko koridoriaus duris didele jėga išrovė iš pagrindo. Kambaryje langą išrovė su rėmais ir bloškė į sieną. Žmonėms sunku, nes trūksta pieno, duonos, kuro taip pat nėra. „

Ankstesnis straipsnisLaikas dviese: kaip atgaivinti jau priblėsusią meilę?
Kitas straipsnisKiekvienas žingsnis yra svarbus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia