Pradžia Aktualijos Šiluma Mažiausia šilumos kaina per visą UAB „Ukmergės šiluma“ veiklos laikotarpį

Mažiausia šilumos kaina per visą UAB „Ukmergės šiluma“ veiklos laikotarpį

3484
0
Giedrės Šuminskaitės nuotr.
Giedrės Šuminskaitės nuotr.

Artėjant naujam  šildymo sezonui daugumai gyventojų kasmet iškyla tie patys klausimai: ar pasirengta šildymo sezonui, kokia esama situacija ir perspektyvos šilumos ūkyje, kiek mokėsime už butų šildymą žiemą?

Iki šildymo sezono likus daugiau nei mėnesiui, bendrovė „Ukmergės  šiluma“, valdanti šilumos ūkį Ukmergėje ir Šventupėje, informuoja, kad pasiruošimas žiemai vyksta sklandžiai. Iki šių metų rugsėjo 1-osios įmonės specialistai išbandė 48 854 metrų ilgio šilumos tiekimo vamzdynų, šildymo sezonui parengė 16  katilinių, patikrinta 132 vienetus šilumos skaitiklių bei atliko daug kitų būtinų darbų. Visus baigiamuosius  pasirengimo sezonui darbus šilumininkai, kaip ir planavo, atliks laiku – iki šių metų spalio 1 dienos.

Pati geriausia žinia vartotojams yra tai, kad naujasis šildymo sezonas pasitinkamas su mažiausia šilumos kaina per visą UAB „Ukmergės šiluma“  veiklos laikotarpį – 6,03 euro ct/ kWh (su PVM). Tai leis vartotojams per metus sutaupyti apie 700 000 eurų.

Reikia pastebėti, kad per visus 2016 metus šilumos kaina Ukmergėje nuosekliai mažėjo. Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio ji nukrito daugiau nei 25 procentus. Šventupės gyvenvietės šilumos kainos pokyčiai nėra tokie ženklūs, tačiau ateityje, kai kainos taps vienodos visiems mūsų įmonės gamybos šaltiniams, šventupiečiai tai irgi pajus – šilumos kaina sumažės ir jiems.

Dar  viena galimybė  sumažinti išlaidas šildymui – daugiabučių namų renovacija. Dauguma Ukmergėje jau renovuotų pastatų sutaupo ne mažiau kaip 50 procentų šilumos energijos. Šie daugiabučiai, įvertinus jau paminėtą šilumos kainos sumažėjimą, šią žiemą už būsto šildymą mokės  2 – 2,5 karto mažiau nei iki namo renovacijos. Taigi, akivaizdu, kad ženkliai sumažėjus šilumos kainai, lemiamą įtaką mokėjimams už šildymą turi suvartojamas šilumos kiekis.

Bendrovė „Ukmergė šiluma“, suprasdama vartotojų lūkesčius, sieks ir toliau užtikrinti patikimą, saugų šilumos ir karšto vandens tiekimą Ukmergės rajono vartotojams mažiausiomis sąnaudomis.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

Ankstesnis straipsnisVasaros linksmybės Anykščių krašte
Kitas straipsnisCgates“ plečiasi: naujas įsigijimas Panevėžyje ir Ukmergėje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia