Pradžia Aktualijos Rašo skaitytojai Man ne DZIN. Ar teisingai dėliojami kelių remonto darbų prioritetai?

Man ne DZIN. Ar teisingai dėliojami kelių remonto darbų prioritetai?

1793
0
DSC04642

DSC04642

Viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių ir geležinkelių statybos bendrovių „Panevėžio keliai“ pradėjo valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 41,950 iki 45,177 kilometro rekonstrukcijos darbus. Sutarties įgyvendinimo metu kelyje bus rekonstruota kelio danga bei inžineriniai tinklai.

Ukmergės miesto bendruomenės dienraščio vilkmerge.eu reportažų ciklo Man ne DZIN autoriai garsiai nori paklausti kodėl pasirinkta ši kelio atkarpa?

Daugelis greičiausiai  iš pradžių apsidžiaugė šia naujiena, bet pasirodo, kad  rekonstruojamas 3,227 kilometro ilgio ruožas prasideda už Deltuvos miestelio ir tęsiasi iki Ukmergės mieste esančios vieno lygio Deltuvos ir Garseniškių gatvių žiedinės sankryžos.  Nemažai sutiktų ukmergiškių kraipė galvas, kad pradėta tvarkyti dar pakankamai gera kelio atkarpa, kuria dar buvo galima naudotis bent kelis metus, kai tuo tarpu toliau esanti kelio atkarpa už Deltuvos link Bukonių, jau seniai yra keiksnojama visų ten pravažiuojančių, tačiau remontu ten net nekvepia.

Laidelė Man ne DZIN klausia, pagal ką dėliojami prioritetai. Kodėl nėra tvarkomi tikrai problemų keliantys keliai, o pradedama atrodytų ne nuo to galo. Ar keliai tvarkomi tik tam, kad būtų gražiau, ar visgi dėl patogumo ir saugumo?„.

{youtube}AnFc1LJv81g{/youtube}

DSC04659

Kelyje link Bukonių ir atv. stovi net apie pavojus perspėjantys ženklai, tačiau kelio remontu čia net nekvepia.

DSC04648

Dar palyginti geras kelias nuo Ukmergės link Deltuvos ir palyginti ne taip jau seniai įrengtas dviračių takas, rekonstruojami

vilkmerge.eu

Ankstesnis straipsnisIš miesto persikėlė į kaimą ir pradėjo auginti kanapes
Kitas straipsnisUkmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje atidarytas Visuomenės švietimo kabinetas (video)

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia