Pradžia Aktualijos Pranešimai Už kolumbariumo nišos nuomą mokėsime mažiau

Už kolumbariumo nišos nuomą mokėsime mažiau

1520
0
21-kolumbariumai

21-kolumbariumai

Vilkmerge.lt jau rašė, kad Ukmergėje, Dukstynos kapinėse 2015 metų gruodžio mėnesį baigti įrengti trys kolumbariumi po 15 kriptų (nišų). Per 2016-2018 metus tikimąsi ant likusių pamatų sumontuoti dar 8 vnt. Tuomet iš viso bus 11 kolumbariumų po 15 skriptų. Iš viso 165 vnt. skriptų.

Buvo siūloma nustatyti 1200 Eur nuomos mokestį, mokestį sumokant iš karto. 

Tarybos posėdžio, kuris vyko sausio 28 dieną, metu, visi tarybos nariai nusprendė, kad mokestį reikia sumažinti – nuo 1200 iki 900 eurų, taip pat suteikiant galimybę mokėti dalimis.

Taigi  dabar nuomos mokestis už kolumbariumo nišą yra vienkartinis. Šį mokestį galima sumokėti iš karto arba dalimis. Mokant dalimis būtina sumokėti 50 proc. mokesčio dydžio pradinį įnašą. Sumokėjus pradinį įnašą kolumbariumo niša rezervuojama. Likusi mokesčio dalis sumokama per 3 mėnesius nuo kolumbariumo nišos nuomos sutarties pasirašymo. Kolumbariumo nišos nuomos sutartis įsigalioja sumokėjus visą kolumbariumo nišos nuomos mokestį, bet ne vėliau kaip per 3 mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos.

Be pateisinamos priežasties nesumokėjus likusios nuomos mokesčio dalies, sutartis neįsigalioja, nuomininkui grąžinama 50 proc. sumokėtos sumos. Likusios nuomos mokesčio dalies nesumokėjus dėl pateisinamos priežasties (nuomininko ar jo šeimos narių liga, mirtis, staigus turto netekimas), nuomininkui gražinama visa sumokėta suma.

vilkmerge.lt

Asociatyvinė nuotrauka

akmeka.lt nuotr.

Ankstesnis straipsnisUkmergės turizmo gidas parodoje „Adventur 2016“ sulaukė populiarumo
Kitas straipsnisUkmergės rajono savivaldybei – Aplinkos ministro padėka

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia