Home Aktualijos Pranešimai Ukmergiškiai sukonstravo daugiafunkcę priekabą

Ukmergiškiai sukonstravo daugiafunkcę priekabą

969
0
IMG-0083-11948

IMG-0083-11948

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje sumanyta efektyviai panaudoti mažai eksploatuojamą lengvojo automobilio priekabą. Šią žiemą, kai Senamiesčio ugniagesių komanda rečiau buvo kviečiama gesinti gaisrų, darbuotojams atsirado galimybė racionaliai išnaudoti darbo laiką, daugiau dėmesio skirti ūkiniams darbams. Ugniagesys gelbėtojas Antanas Kisielius, talkinant kolegai Martynui Misiūnui ir kitiems bendraminčiams, pagamino į priekabą įstumiamą specialų metalinį rėmą su sulankstomomis kojomis ir ratukais.

Ant rėmo sumontavo mobilų gaisrinį vandens siurblį, paruošė laikiklius ir tvirtinimus gaisrinėms slėginėms ir įsiurbiamosioms žarnoms, švirkštams, laužtuvams ir kitam gaisriniam inventoriui. Priekaba jau parengta darbui, o jos paskirtis – daugiafunkcė. Ją numatoma naudoti švietėjiškos veiklos procese bendraujant su gyventojais, savanoriškos ugniagesių veiklos propagavimui, priešgaisrinės tarnybos reprezentavimui, savanorių ugniagesių rengimui, mokantis ugniagesybos pagrindų. Mobilus gaisrinis siurblys su įranga bus naudojamas ir gaisrų gesinimui miškuose, pelkynuose ir kitose sunkiai prieinamose vietose, į kurias neįmanoma privažiuoti gaisriniais automobiliais.

IMG-0115-11949

Visa įranga iš priekabos yra lengvai ir greitai išimama, todėl priekabą galima bet kada naudoti gaisrinių žarnų, įvairaus gaisrinio inventoriaus pristatymui į incidentų likvidavimo vietas, taip pat panaudotų žarnų išvežimui iš įvykių vietų. Žinoma, kaip ir anksčiau, priekabą ugniagesiai naudos priešgaisrinės tarnybos ūkinėms reikmėms.

vpgt.lt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here