Pradžia Aktualijos Pranešimai Ukmergės sveikuolių klubas turi naują vadovą

Ukmergės sveikuolių klubas turi naują vadovą

1568
0

Ilgametė Ukmergės sveikuolių klubo vadovė Nijolė Kaselienė patikėjo organizacijos vairą ekologiško ir sveiko gyvenimo šalininkui, UAB „Pirmagra“ vadovui Mindaugui Sakalauskui.

Atsidavimas sveikai gyvensenai

Nijolė Kaselienė prieš 22 metus buvo sveikuolių klubo kūrimosi ištakose, subūrė vieną didžiausių sveikos gyvensenos pasekėjų būrį Lietuvoje. Gausybė apdovanojimų ir titulų už sveikos gyvensenos puoselėjimą pelniusi 76 m. moteris užaugino ne vieną sveikuolį. Klubas visada buvo atviras žmonėms, norintiems pradėti gyventi sveikai: sulčių ir sveikatingumo stovyklos, sveikatos mokyklos, seminarai ir kursai, sveiko maisto šventė visada buvo gausiai lankomi.

„Paskutiniais metais netekome aktyvių mūsų klubo narių, negauname tinkamos paramos iš savivaldybės veiklai organizuoti, nebeturiu galimybės iš savo pensijos dengti patalpų išlaikymo išlaidų, todėl reikia naujų veiklos principų, kurie labiau atitiktų šiuolaikines visuomenės poreikius ir leistų klubui toliau gyvuoti‘, – sake N. Kaselienė.

Aptartos klubo veiklos

Naujai išrinktas klubo vadovas M. Sakalauskas skatino visus prisidėti savo idėjomis prie veiklos: „Žmonėms visada rūpės sveikata. Turime būti organizacija, kuri atvira kiekvienam, norinčiam pradėti gyventi sveikai ir atsikratyti negalavimų natūraliais būdais, be vaistų. Čia žmogus ras patarimų, moralinę paramą ir bendraminčių būrį.“

Gegužės 28 d. 19 val. kviečiami visi norintys į pirmąjį jogos ir meditacijos užsiėmimą Deltuvoje įsikūrusiame Jogos ir meditacijos centre. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais.

Rudenį klubas rengs Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Simono Dailidės ir kitų lektorių turą po rajono mokyklas, kurio metu jaunimui patraukliu būdu pristatoma sveika ir blaivi gyvensena, galimybės savanoriauti sveikuolių renginiuose.

Klubas taip pat planuoja organizuoti sveiko maisto gaminimo pamokas, sveikatos mokyklą, dalyvauti respublikiniuose renginiuose. Naujametinės maudynės visada bus graži klubo narių pramoga.

Kilus klausimams dėl Ukmergės klubo veiklos rašykite info@sveikuoliai.lt.

www.sveikuoliai.lt

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą