Home Aktualijos Pranešimai Ukmergės mieste seni atliekų konteineriai pakeisti naujais

Ukmergės mieste seni atliekų konteineriai pakeisti naujais

2904
0

Jų daugiau nei tris šimtus mieste prie Šventosios pastatė UAB „VSA“, kuri rajone išveža nerūšiuotas šiukšles.


Pasak savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo Aido Dutkaus, šios permainos įgyvendintos, atsižvelgus į gyventojų prašymą ir norą, kad pagrindinės Ukmergės erdvės atrodytų kuo estetiškiau.

„Mieste daugelis konteinerių buvo nusidėvėję, ir labai jau margi. Norėjosi vienos spalvos. Be to, dažnai sulaukdavome vyresnių žmonių prašymų įrengti tokius, kurie lengviau atsidarytų, nes tuos su atstumiamais dangčiais buvo sunku ne tik atverti, bet ir uždaryti. Tai skelbdami naują atliekų išvežimo viešąjį konkursą, į sąlygas įtraukėme punktą, kad konteineriai būtų pakeisti į tokius, kurie turėtų dvigubus dangčius, o juos lengvai galėtų atidaryti ne tik vyresnio amžiaus žmonės, bet ir vaikai. „VSA“ šį reikalavimą neseniai įvykdė“, – sakė A. Dutkus.
Skyriaus vedėjas išskyrė ir dar vieną esminį pasikeitimą – atliekų surinkimo talpų aikštelės tapo gerokai tvarkingesnės.

„Dėl to, kad konteineriai lengviau atidaromi ir uždaromi, mažiau ką veikti šalia jų turi laukiniai paukščiai. Jie bijo lįsti ir pro paliktą atvirą mažesnę angą“, – dėstė savivaldybės atstovas.

Šiuo metu visoje Lietuvoje galiojanti atliekų surinkimo ir tvarkymo sistema Ukmergės rajone taikoma nuo 2010 m. Specialistų teigimu, šiemet pasikeitė tik pavadinimas, o teikiamų paslaugų kokybė pastoviai gerinama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here