Pradžia Aktualijos Pranešimai Tikslas – tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas

Tikslas – tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas

2000
1

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien vyko pasitarimas, kurio tikslas – tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas. Pasitarime dalyvavo rajono savivaldybės ir policijos komisariato vadovai bei darbuotojai, kuriems dažniausiai teka spręsti įvairius klausimus, susijusius su kitomis institucijomis, taip pat Vaiko teisių bei Šveitimo ir sporto skyrių vedėjos, Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro bei Visuomenės sveikatos centro vadovės, Socialinių paslaugų centro ir Probacijos tarnybos atstovės.

Policijos komisariato viršininkas Mindaugas Petrauskas kalbėjo apie problemas, kurios susijusios su policijos darbu. Vienas iš aktualiausių klausimų – smurtas artimoje aplinkoje. Policijos vadovas atkreipė dėmesį, kad dažniausiai smurto atvejų registruojama savaitgaliais ir išmokėjus pašalpas. Tokiais atvejais policininkams paprastai tenka vykti į socialinės rizikos šeimas. Beveik visuomet asmenys būna apsvaigę nuo alkoholio.

Problemų iškyla tuomet, kai šeimose yra nepilnamečių vaikų. Susitikimo metu buvo diskutuota apie tai, kad tokiais atvejais turėtų būti kviečiami vaiko teisių specialistai. Anot mero Rolando Janicko, greitu metu bus priimtas sprendimas įvesti vaiko teisių specialistų budėjimus. Taip pat svarstyta, jog reikalingas lankstesnis socialinių darbuotojų darbo grafikas, mat apsilankymai socialinės rizikos šeimose vakare, po 17 val. būna efektyvesni.

Įstaigų atstovai aptarė galimybes kartu lankytis socialinės rizikos šeimose, kitas prevencines priemones bei svarstė, kaip greičiau dalintis informacija.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisVISA INFORMACIJA APIE MIŠKUS – viename tinklalapyje
Kitas straipsnisKontrabandinių cigarečių dėžes krovusiam ukmergiškiui – netikėtumas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia