Pradžia Aktualijos Pranešimai Susipažinkite: meškiukas Pedingtonas!

Susipažinkite: meškiukas Pedingtonas!

1527
0
zoomed dscf9035

zoomed dscf9035

Ar jūs pažįstate meškiuką Pedingtoną? Iš Slaptingojo Peru atvykusį į Londoną ir apsigyvenusį ponų Braunų šeimoje. Tai nėra paprastas meškiukas. Jam nuolat kas nors atsitinka, kur tik jis pasisuka, prasideda neįtikėtini ir juokingi nuotykiai. Ponas ir ponia Braunai pirmą kartą Pedingtoną sutiko geležinkelio stoties perone. Tiesą sakant, dėl to jis ir gavo tokį neįprastą meškiukams vardą, mat Pedingtonas yra vienos Londono traukinių stoties pavadinimas.

Jau daugiau kaip penkiasdešimt metų viso pasaulio vaikus džiugina linksmos istorijos apie Pedingtoną. Šiemet simpatiškojo meškiuko kūrėjui anglų rašytojui Michael Bond sukanka 90 metų. Sveikiname!

zoomed dscf9039

Su Pedingtonu jau susidraugavo lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Pagrandukų“ grupės vaikai. Jiems Pedingtono istorijas darželyje skaitė bibliotekininkė Jolanta. Vaikai ne tik klausėsi, bet žemėlapyje ieškojo tolimojo Peru, spalvingojo Londono ir gimtosios Lietuvos. Ir dar kiekvienas nupiešė meškiuko portretą, nepamiršdami raudonos skrybėlės, mėlyno paltuko, odinio lagamino ir ant Pedingtono kaklo kabojusios kortelės, kurioje buvo parašyta: „Prašom pasirūpinti šiuo meškiuku. Ačiū.“ Kviečiame ir jus užsukti į meškiuko pasakų pasaulį.

Jolanta Žvirblytė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Danutės Žironienės nuotraukos

zoomed dscf9045

zoomed dscf9056

zoomed dscf9073

Ankstesnis straipsnisProjektas pranoko lūkesčius
Kitas straipsnisSausio mėnesio šalčiai – išbandymai šilumos tiekėjui ir vartotojams

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia