Pradžia Aktualijos Pranešimai „Savivaldybių žinios“ apsilankė Ukmergės rajone

„Savivaldybių žinios“ apsilankė Ukmergės rajone

1388
0
img041a

img041a

Balandžio mėnesio savaitraščio „Savivaldybės žinios“ viršelį papuošė Ukmergės rajono vadovų nuotrauka. Savaitraščio viduje du puslapiai skiriami rajono pristatymui.

Rajono pristatymas pradedamas rajono mero Rolando Janicko teiginiu: „Kol antklodę kiekvienas į savo pusę tempsime, Lietuva išvažinės“. Pristatydamas miestą meras teigia, kad Vilnius yra Ukmergės kopija – taip pat išdėstyti piliakalniai, pilies kalnas, aplink jį taip pat teka upės. Tik Vilniuje – Vilnia, Ukmergėje – Vilkmergė. Ir Ukmergė paminėta 100 metų anksčiau negu Vilnius.

Tą pačią dieną, kai „Savivaldybių žinių“ korespondentai lankėsi Ukmergėje, čia svečiavosi Baltarusijos ambasadorius. Paminėta, kad Ukmergė draugauja ne tik su partneriais iš Baltarusijos, bet turi miestų ir kitose šalyse, su kuriais draugaujama.

Kalbėdami su korespondentais rajono vadovai paminėjo, kad svarbu bendrauti su visuomene. „Pastaruoju metu didelės dalies sprendimų nepriimame tol, kol neturime bendruomenių, seniūnaitijų pritarimo“, – sakė R. Janickas. Tai lemia ir pačios stipriausios Ukmergės rajone esančios kaimo bendruomenės Lietuvoje.

Kalbėdamas apie verslą R. Janickas paminėjo, kad tik 30 procentų verslininkų pripažįsta, kad jų įmonės turtas – darbuotojai. Kai tokių verslininkų bus 70 proc. – Ukmergė taps miestu, kuriame bus gera gyventi ir kursis jaunimas.

Svarbu ir regioninė politika. Todėl reikia vienybės, o ne atskirų regionų vystymo. Juk jeigu gera bus Ukmergėje ir šalyje, žmonės neišvažiuos ir liks vietoje.

Straipsnyje aptarti svarbiausi projektai, padėtis švietime. Apsilankyta Veprių seniūnijoje, kurioje buvo minima Žemės diena.

Arvydas Pėšina

img041

img042

img043

Ankstesnis straipsnisSiesikuose vėl skambėjo „O tu dainuok“
Kitas straipsnisPolicijos suvestinė: Sukčius išviliojo pinigus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia