Pradinis Aktualijos Pranešimai Rockmergė rado naują erdvę gyvo garso koncertams

Rockmergė rado naują erdvę gyvo garso koncertams

1015
0

538202 10151410996429590 1952025956 n

Prieš nepilnas porą savaičių roko muzikos klubas „Rockmergė“ surengė koncertą „Piliakalnio“ bare. Tai jau antras klubo renginys šioje kavinėje.

Klubo vadovas Kasparas Ramonas sako jog tai tikriausiai jaukiausia vieta, kurioje galima rengti gyvo garso koncertus.

„Vietos truputį mažoka, bet nieko“ – tvirtina K. Ramonas. Pirmą kartą šio prasiplėtusio baro erdvę klubo muzikantai išbandė per Kalėdas.

Vasario 15 d. klubas „Piliakalnyje“ surengė Valentino dienos renginiui skirtą koncertą. Jame grojo „Youngbloods“ iš Ukmergės ir vilniečių grupė „Arbata“ bei D.J. Kaspa Ra ir D.J. Kiastis Li. Abu kavinės aukštai buvo sausakimši nuo baro lankytojų.

Įdomiausia tai, jog klubui pavyko apjungti skirtingas klausytojų kartas. Renginyje galima buvo sutikti ir garsių Ukmergės įmonių vadovų, kurių apyvarta skaičiuojama milijonais litų, ir dar tik pilnametystės sulaukusio jaunimo. Tačiau koncerto metu nebuvo juntamas nei metų, nei padėties visuomenėje skirtumai. Visi tiesiog linksmai šėlo ir klausėsi muzikos.

Ukmergės mieste tai pirmasis klubo koncertas šiemet. Tiesa, Vietos veiklos grupė finansavo projektą, kurio dėka mes grojome Želvos, Siesikų, Taujėnų ir Deltuvos gyvenvietėse. Balandžio pradžioje planuojame pernai labai pasiteisinusį projektą ABKV. Jis šiemet tai pat vyks Kultūros centre, „Tetriuko“ patalpose, pasakojo K. Ramonas.

vilkmerge.lt

Daugiau nuotraukų Rockmergė FACEBOOK

Reklama: autogarsas.lt

Ankst straipsnisJakutiškių gyvenvietėje liepsnojo namas
Sekantis straipsnisVasario 26 dienos įvykių suvestinė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą