Pradžia Aktualijos Pranešimai Miesto gatvėse planuojami, rajono keliuose vykdomi darbai

Miesto gatvėse planuojami, rajono keliuose vykdomi darbai

1242
0
Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 115 UkmergėMolėtai ruožuose vykdomi rekonstrukcijos darbai

Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 115 UkmergėMolėtai ruožuose vykdomi rekonstrukcijos darbai

Pristatant miesto viešųjų erdvių rekonstrukcijas, miesto vystymo perspektyvas, savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir infrastruktūros skyriaus vedėjas  Kęstutis Jurkevičius pristatė Ukmergės rajono savivaldybės susisiekimo infrastruktūrą. Šiame pristatyme kalbėta apie kelius, jų būklę, planuojamus darbus juose 2016 – 2020 metais.

IMG 5126

Pradžioje K. Jurkevičius pristatė rajono kelius. Ukmergės rajono savivaldybės vietinių kelių ir gatvių bendras ilgis yra 1527 km. Keliai skirstomi į kelius su patobulinta danga, paprastai vadinamus asfaltuotais, su žvyro danga ir su grunto danga. Su patobulinta danga rajone yra 177,37 km (12 proc.) kelių, su žvyro danga – 1130,65 km (74 proc.), gruntinių – 219,03 km (14 proc.).

Kalbant apie Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas, skirtas Ukmergės rajono vietinės reikšmės keliams ir gatvėms 2004 – 2015 m. paminėta, kad daugiausia lėšų gauta 2008 m. ir 2015 m. – beveik po 4,5 milijono litų. Mažiausiai – 2009 m. gauti tik 2 milijonai litų.

Gautos lėšos naudojamos įvairiems darbams. Pavyzdžiui, valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 115 Ukmergė–Molėtai ruožuose vykdomi rekonstrukcijos darbai, taip pat  vykdomi darbai kelio A2 Vilnius–Panevėžys 72,18 kilometre, šalia Žemaitkiemio sankryžos.

Vykdomi darbai kelio A2 VilniusPanevėžys 7218 kilometre šalia Žemaitkiemio sankryžos

Kiek lėšų bus skiriama šiais metais dar nežinia. Bet planuojama 1,5 milijono eurų skirti Ukmergės miesto Veterinarijos gatvės rekonstravimui. Rekonstravus šią gatvę bus padarytas tiesus išvažiavimas iš gatvės į Vytauto gatvę (nereikės daryti lanko kaip dabar), nebeliks išvažiavimo į Daukanto gatvę.

Sankryžą rekonstruoti į vienos eismo juostos mažąją žiedinę sankryžą

Jau pasirengta įrengti laikinąjį žiedą avaringoje Žiedo ir Deltuvos gatvių sankryžoje. Nors planuojamas žiedas ir būtų nedidelis, tačiau jis išspręs avaringumo problemą šioje sankryžoje.

Arvydas Pėšina

Ankstesnis straipsnisKviečiame į Užgavėnių kaukių parodos atidarymą
Kitas straipsnisBaltijos čempionate L. Jablonskas tapo vicečempionu

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia