Pradžia Aktualijos Pranešimai Vėl galima teikti finansines ataskaitas, prašoma atkreipti dėmesį į prisegamų dokumentų...

Vėl galima teikti finansines ataskaitas, prašoma atkreipti dėmesį į prisegamų dokumentų dydį

1509
0

Papildyta birželio 5 d.:

Registrų centras birželio 4 d.. vakare atnaujino galimybę pateikti metinių finansinių ataskaitų rinkinius, todėl klientus vėl kviečia jungtis prie sistemos ir teikti finansinės atskaitomybės dokumentus.

Šiuo metu sistemos atsako laikas yra apie 0,6 sek., o nuo vakar (birželio 4 d.) 19.00 val., kai sistemos veikimas buvo atkurtas, iki šio ryto 8.30 val. jau sėkmingai pateikta virš 800 finansinių ataskaitų.

Sutrikimas truko kelias dienas ir sukėlė nepatogumų nemažam skaičiui juridinių asmenų, todėl sistemos stabilumas kurį laiką bus stebimas padidintai. Kaip skelbta anksčiau, Registrų centras finansines ataskaitas už 2017-uosius metus, pateiktas iki birželio 15 d., laikys pateiktomis laiku.

Tirdamas ir šalindamas sutrikimą Registrų centras pastebėjo, kad dalis juridinių asmenų į sistemą bando įkelti didesnius negu leidžiama dokumentus, todėl klientams primename, jog sistema sėkmingai priima dokumentus iki 7 MB dydžio. Rekomenduojama neskenuoti keliamų dokumentų aukščiausia rezoliucija ar spalvotai, kadangi tai išaugina bylos dydį.

Įmonė nuoširdžiai dėkoja aktyviai apie sutrikimus informavusiems klientams už jų supratingumą, kantrybę ir bendradarbiavimą, apgailestauja dėl sukeltų nepatogumų bei tikisi, jog sistema nuo šiol veiks sklandžiai.

Šiuo metu metines finansines ataskaitas už 2017 metus yra pateikę virš 44 tūkst. juridinių asmenų.

***

Registrų centras laikinai iki birželio 4 d. stabdo galimybę pateikti metinių finansinių ataskaitų rinkinius, todėl klientų iki kitos savaitės pirmadienio prašoma nesijungti ir neteikti ataskaitų rinkinių.

Sprendimas laikinai sustabdyti finansinių ataskaitų teikimą priimtas kol kas nepavykus visiškai pašalinti sutrikimo ir užtikrinti nepriekaištingą sistemos veikimą.

Kadangi sistemos apkrova gegužės mėnesį itin didelė, o sutrikimas pastebėtas paskutinėmis termino pateikti ataskaitas dienomis, Registrų centras finansines ataskaitas už 2017 metus, pateiktas iki š.m. birželio 15 d., dėl nenumatytų ir ne dėl klientų kaltės susidariusių aplinkybių laikys pateiktomis laiku ir neįtrauks į dokumentų laiku nepateikusių juridinių asmenų sąrašus.

Įmonė nuoširdžiai atsiprašo klientų dėl apmaudžių nesklandumų, patikina, kad supranta ir priima klientų susirūpinimą bei sutelkė visus reikalingus pajėgumus gedimui pašalinti.

Visiškai pašalinus sutrikimą ir atstačius korektišką sistemos darbą, apie tai nedelsiant bus paskelbta pranešimu spaudai bei Registrų centro svetainėje www.registrucentras.lt.

registrucentras.lt

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą