Home Aktualijos Pranešimai Išrinkime gražiausią Lietuvos piliakalnį

Išrinkime gražiausią Lietuvos piliakalnį

0
Išrinkime gražiausią Lietuvos piliakalnį

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (VSTT) išrinko 30 išskirtinių piliakalnių Lietuvos saugomose teritorijose. Kelionių sezonas tik prasideda, tad kviečiame juos aplankyti šiais – Piliakalnių – metais.

Informacija apie siūlomą trisdešimtuką pateikiama specialiai sukurtoje interneto svetainėje su žemėlapiu (https://www.pamatykLietuvoje.lt/stories/piliakalniai). Čia galima atsisiųsti piliakalnių sąrašą į išmaniojo telefono navigacijos programėlę. Piliakalnių nuotraukos, aprašymai ir jų vietos žemėlapyje visada bus su Jumis net ir ten, kur nėra interneto ryšio, o pačius piliakalnius rasite ypač lengvai.

VSTT kviečia balsuoti ir išrinkti gražiausią Lietuvos piliakalnį. Rinkimai vyks iki š. m. gegužės 31 d. Savo balsą galite atiduoti už vieną iš sąraše esančių piliakalnių arba pasiūlyti savo kandidatą. Gražiausias Lietuvos saugomų teritorijų piliakalnis bus paskelbtas š. m. birželio 1 dieną.

Seimas 2017-uosius paskelbė Piliakalnių metais. Pats tinkamiausias būdas paminėti šiuos ypatingus metus – dažniau įtraukti piliakalnius į savo kelionių po Lietuvą maršrutus. Nors Lietuvoje turime daugiau kaip 900 piliakalnių, tačiau tik nedidelė dalis jų yra pritaikyti lankymui. Daugiausia sutvarkytų piliakalnių yra saugomose teritorijose.

Balstuoti gražiausio Lietuvos piliakalnio rinkimuose galima čia. http://bit.ly/piliakalnio_rinkimai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here