Pradžia Aktualijos Pranešimai Įkūrė rinkiminį komitetą

Įkūrė rinkiminį komitetą

2924
21

Darbo partijos Ukmergės skyrius visuotiniame susirinkime nusprendė įkurti visuomeninį rinkimų komitetą. Komitetas įkuriamas nepriklausomai nuo Darbo partijos veiklos. Komiteto veikloje gali dalyvauti ir partijos nariai.

Kuriamas Ukmergės rajono komitetas „Mes kartu“ kviečia jungtis Ukmergės krašto gyventojus, kurie yra bendruomeniški, aktyvūs ir turi idėjų. Komiteto tikslas – apjungti įvairių įsitikinimų, pažiūrų, profesijų kūrybingus, sąžiningus ir kompetentingus žmones. Artimiausiu metu komitetas pradės kurti savo veiklos programą ir formuoti rinkiminį kandidatų sąrašą.

Sąrašo priekyje – rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, kuris mano, kad komitetas, jungiantis platų ratą aktyvių Ukmergės krašto lyderių, leis tęsti ir baigti jau pradėtus darbus bei pradėti naujus. Komiteto nuomone, kad tik skiriant išskirtinį dėmesį švietimui, kultūrai, infrastruktūrai ir verslo plėtrai galime Ukmergės rajoną paversti patraukliu regionu, kuriame gyventojai, įmonės ir organizacijos sėkmingai įgyvendins siekiamus tikslus savo ir bendruomenės gerovei.

vilkmerge.lt

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą