Pradžia Aktualijos Pranešimai Atjaunėjo dar vienas miesto pastatas

Atjaunėjo dar vienas miesto pastatas

2409
0

Prieš Rugsėjo 1-ąją dvi Ukmergės ugdymo įstaigos dovanų gavo naujas patalpas, o miestas pasipuošė dar vienu išgražėjusiu, renovuotu pastatu. Klaipėdos gatvėje, prieš turgų, buvęs Meno mokyklos dailės skyrius gavo keletą patalpų antrame aukšte. Čia įsikūrė ir Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba, dalis kurios iki šiol glaudėsi Vienuolyno gatvėje.

Metų pradžioje UAB „Ukmergės butų ūkis“ pradėjo renovuoti pastatą. Darbų metu apšiltintas stogas ir išorinės sienos, pakeisti langai, pertvarkyta šildymo sistema. Čia įsikūrė Švietimo pagalbos tarnybos metodininkų kabinetai. Viena patalpa stumdomos sienos pagalba gali būti padalijama į dvi dalis. Vienoje – informatikos klasė, kita patalpa skiriama pedagogų užsiėmimams. Čia įrengta magnetinė siena, ant kurios galima ne tik rašyti, bet ir klijuoti įvairias mokymo priemones.

Meno mokykla ne tik gavo klases dailės užsiėmimams, bet mažieji galės mokytis choreografijos – čia įrengtos veidrodinės sienos su atramomis, reikalingomis mokantis šokti. Iki šiol mokyklos choreografijos užsiėmimai vyko Kultūros centre.

Visi remonto darbai kainavo 433 tūkstančius eurų. Lėšos skirtos iš Ukmergės rajono savivaldybės biudžeto.

Ankstesnis straipsnisRajono futbolo 7×7 pirmenybės (II turas)
Kitas straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 6 kartus

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia