Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: vagystės iš sodybų bei garažo

Policijos suvestinė: vagystės iš sodybų bei garažo

1426
0
reid6 copy copy

reid6 copy copy

Kovo 24 dieną, apie 16 val., buvo pastebėta, kad išdaužus palėpės lango stiklą, buvo patekta į sodybos, esančios Ukmergės r., Deltuvos sen., Baraučiznos k., gyvenamąjį namą ir iš vidaus pavogtas vandens siurblys, įleidžiamas į šulinį, su elektros laidu, apie 10 m ilgio, dulkių siurblys ,,HITACHI CV-2500 110W MARK II”, trimeris ,,HUSQVARNA 325″, hidroizoliuotas lauko šviestuvas, su el. kabeliu apie 10 m ilgio, antklodė. Turtinė žala – 333 eurų.

Kovo 26 dieną, apie 15.15 val., Ukmergės r., Pabaisko sen., Pavytinės k. , rasta apvogta sodyba. Pasigesta plaunamojo dulkių siurblio „Philips”, 25 metrų prailgintuvo ir sumuštininės. Taip pat pastebėta, kad yra nukarpyti-nupjauti įvairios buitinės technikos laidai. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Kovo 28 dieną, apie 10 val., garažų masyve, Daukanto 16 a, pastebėjo praviras nuomojamo garažo duris. Viduje pasigesta dviračio ir automobilio rato. Taip pat nuo garaže stovėjusio automobilio BMW buvo pavogtas kairės pusės vairuotojo veidrodėlis, priekinės automobilio grotelės, akumuliatorius, iš automobilio bagažinės atsarginis ratas, kuprinė su įvairiais įrankiais, antifrizas, tepalai, automobilio draudimas. Žala tikslinama.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisVos tik atėjo pavasaris, atkuto ir pernykštės žolės degintojai (video)
Kitas straipsnisPabaisko sen., Jurdonių km. įvestas planas „Skydas”

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia