Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: Užpuolė kurjerį; apgavo sukčiai; smurtavo prieš žmoną

Policijos suvestinė: Užpuolė kurjerį; apgavo sukčiai; smurtavo prieš žmoną

1653
0

Sausio 11 dieną, apie 11.30 val., pas Ukmergės r., Deltuvos sen., Dainavos k., gyventoją (g. 1923 m.) atėjo iš matymo pažįstamas vyras. Manydama, kad jis atnešė skolą, 10 eurų, jį moteris įsileido. Vyras iškarto pareikalavo duoti jam pinigų, negavęs ėmė smaugti. Paskui išlaužė spintos duris ir radęs lentynoje keturiasdešimt eurų juos pasiėmė ir pasišalino. Apie įvykį netrukus buvo informuota policija. Išsiųstos policijos pajėgos. Įtariamasis sulaikytas tą pačią dieną. Tai Ukmergės r. Laibiškio k. gyventojas (g. 1986 m.). Jam pareikšti įtarimai dėl plėšimo.

Sausio 11 dieną, apie 15.20 val., Ukmergės r., Pivonijos sen., netoli Urnėžių k., pristatant siuntą, kurjerį apiplėšė du nepažįstami vyriškiai. Vienas iš jų buvo su kauke ir kurjeriui grasino nukreipęs šaunamąjį ginklą. Įvykio metu puvo pagrobta pristatoma siunta, kurios vertė 5800 eurų, ir penkios kitos siuntos. Taip pat užpuolikai pagrobė pinigus, gautus už siuntas – 686,39 eur., bei kurjerio mobilaus ryšio telefoną „Samsung S4“, kurio turtinė vertė iki 200 eurų. Dėl plėšimo atliekamas ikiteiminis tyrimas.

Sausio 3 dieną Vidiškių mst. gyventojas (g. 1961 m.) pamatęs internete skelbimą, jog suteikiamos paskolos individualiai ir greitai, paskambino mobiliuoju telefonu ir susitarė dėl kredito suteikimo. Nurodytiems dviems asmenims jis pervedė 75 eur ir 129 eur sumas. Nuo to laiko kai pervedė pinigus, susisiekti su asmeniu, kuris siūlė kreditą, nepavyksta, nes telefonas yra išjungtas. Viso padaryta žala yra 206 eurai.

Sausio 11 dieną, apie 23 val. 20 min., namuose, Ukmergės raj., Taujėnų mst., būdamas neblaivus vyras (gim. 1966 m.), išvadinęs necenzūriniais žodžiais, du kartus trenkė žmonai (gim. 1977 m.) į pakaušio sritį, sukeldamas jai fizinį skausmą. Vyras buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą