Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: sukčiai nuviliojo net į Kauną, smurtas, vagystė

Policijos suvestinė: sukčiai nuviliojo net į Kauną, smurtas, vagystė

1491
0

policija12jjj

Balandžio 1 dieną, apie 13 val. 38 min.,  Ukmergės m., Vytauto g., ties namų Nr. 78 lengvasis automobilis SAAB 93, kurį vairavo  Ukmergės miesto gyventojas (gim. 1972 m.) , nepėsčiųjų perėjoje partrenkė staiga į gatvę išėjusį ukmergiškį (gim. 1950 m.). Įvykio metu nukentėjo pėstysis. Jis buvo pristatytas į VšĮ „Ukmergės ligoninė” Priėmimo skyrių.  Nukentėjusiam nustatyti abiejų kojų blauzdikaulių lūžiai ir kairiojo peties išnirimas.

Apie 22 val. 55 min. namuose, Laičių k., Pivonijos sen., Ukmergės r., apsvaigęs nuo alkoholio sugyventinis vadino necenzūriniais žodžiais, naudojo fizinį smurtą, grasino nušauti savo sugyventinę ir jos motiną. Sulaikius įtariamąjį, jam nustatytas 1,48 promilių girtumas. Nukentėjusiajai nustatytas 0,74 promilių girtumas.

Kovo 31 dieną, apie 7.30 val., Siesikų mstl., Ukmergės r. gyventoja (gim. 1940 m.) pastebėjo, kad iš kieme  esančio nerakinto ūkinio pastato dingo metalinės šiltnamio konstrukcijos. Žala – 330 eurų.

Kovo 31 d., 18 val. 55 min., apie 18 val. namuose, Ukmergėje, konflikto metu apsvaigęs nuo alkoholio sugyventinis naudojo fizinį smurtą bei  sukėlė skausmą sugyventinei. Sulaikius įtariamąjį, girtumą tikrintis jis atsisakė.  Moteris buvo blaivi.

Telefoniniai sukčiai nesiliauja atakavę ukmergiškius. Informacijos apie tokius nusikaltimus nestinga spaudoje, primenama policijos susitikimuose su gyventojais, pamaldų metu dėmesį atkreipia dvasininkai, ir vis dėlto patiklių žmonių atkaklumo neprarandantiems sukčiams pavyksta surasti. Šiais metais nuo telefoninių sukčių nukentėjo jau dvylika Ukmergės rajono gyventojų.

Balandžio 1 d., apie 17 val. netikėto skambučio sulaukusi 72-jų metų ukmergiškė nusikaltėlių buvo nuviliota net į Kauną. Ukmergės miesto gyventojai paskambino moteris, kuri prisitatė jos seserimi. Senyvo amžiaus ukmergiškei įtarimų sukėlė balsas, tačiau skambinusioji „sesuo“ sakė neva jai išmušti dantys ir prakirsta lūpa. Ji pasakojo tipišką telefoninių sukčių istoriją, kaip griuvo nuo laiptų, užgavo netoliese stovėjusią mergaitę, kuriai dabar gresia pavojus, reikalinga skubi operacija, todėl sesers prašė paskolinti 8000 eurų. Išsigandusi patikli močiutė aiškino, kad pinigai banke. Kadangi bankai Ukmergėje jau buvo uždaryti, jai buvo iškviestas taksi automobilis, kuris nuvežė į Kauną ir išleido prie banko. Ukmergiškė paėmė iš sąskaitos 5000 eurų ir šiuos pinigus atidavė atėjusiai merginai. Tuomet jau kitas taksistas moterį parvežė namo. Kelionė pirmyn ukmergiškei kainavo 40 eurų, važiuodama atgal ji sumokėjo 50 eurų. Kitą dieną, supratusi esanti apgauta, moteris kreipėsi į policiją.

Policija darsyk ragina gyventojus būti apdairiais ir išmintingais, sulaukus nepažįstamų asmenų skambučių, neskubėti pildyti jų prašymų. Reikia stengtis patiems susisiekti su artimaisiais, paklausti, ar jiems viskas gerai, arba papasakoti apie skambutį kaimynui, kitam šalia esančiam žmogui, kuris padėtų situaciją įvertinti adekvačiai. Visuomet sulaukus tokio skambučio patartina skambinti policijai bendruoju pagalbos numeriu 112. Vyresnio amžiaus žmonių artimieji taip pat turėtų reguliariai įspėti savo giminaičius apie galimus sukčių skambučius.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 15 kartų
Kitas straipsnisFinalinėse Lietuvos mokyklų šaškių žaidynėse rajoną atstovaus Užupio pagr. mokyklos komandos

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia