Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo; rado narkotinių medžiagų; apvogė sodybą

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo; rado narkotinių medžiagų; apvogė sodybą

2271
0

Vasario 3 dieną, 9 val. 20 min., į Ukmergės r. PK atvyko pilietė, gim. 1998 m., kuri pranešė, kad vasario 2 dieną, apie 22 val., namuose Ukmergės r., Pabaisko sen., Antakalnio k., konflikto metu neblaivus sugyventinis, gim. 1978 m., tris kartus kumščiu jai sudavė į veido ir galvos sritį.  Po suduotų smūgių paėmė mobiliuosius telefonus, kad neiškviestų policijos bei atsisėdęs prie durų neišleido iš namų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje.

Vasario 6 dieną, apie 1 val., Ukmergėje, Dariaus ir Girėno g. 15, prie prekybos centro „Norfa“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, Ukmergės raj. PK patruliai, dalinės apžiūros metu pas pilietį, gim. 1993 m., gyv. Ukmergė, Maironio g., jam priklausančioje kuprinėje esančioje vidinėje kišenėje, rado politeleninį maišelį su augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Vasario 3 dieną, apie 15 val 30 min., pilietis, atvažiavęs į sodybą, Ukmergės raj, Lyduokių sen., Kartėnų km., pastebėjo, kad iš nerakinamo sandėliuko pavogtas dviratis, o iš garažo nukirpus užrakto kilpą pavogta žoliapjovė „Stiga 480 S combi“. Padaryta  250 eurų žala.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

 

Ankstesnis straipsnisCEPELINŲ DIENA: Užsieniečiai nerado atitikmens lietuviškam cepelinui
Kitas straipsnisUkmergės „SC-Keliai“ – LMFA Lietuvos moterų futbolo čempionato II ture

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia