Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo prieš vyrą; Pasigedo akumuliatorių; Vairavo neblaivus

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo prieš vyrą; Pasigedo akumuliatorių; Vairavo neblaivus

2349
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Sausio 26 dieną, apie 7.50 val., Ukmergės vartotojų kooperatyvo parduotuvės, esančios Lėno k., Taujėnų sen., Ukmergės r., pardavėja , atvykusi į parduotuvę, pastebėjo, kad išlaužtos ir atidarytos sandėlio durys, o prie grotų pritraukta paletė su prekėmis. Grotos neišlaužtos. Parduotuvę saugo saugos tarnyba UAB „AASE”. Žala tikslinama.

Sausio 26 dieną, apie 21.15 val., Ukmergėje, bendro naudojimo rūsio patalpose moteris (gim. 1981m.) (nustatytas 1,75 promilės girtumas) konflikto metu savo vyrui (gim.1986m.) (nustatytas 2,09 promilės girtumas), du kartus ranka sudavė per veidą, dėl ko jam ant veido buvo padaryti įdrėskimai bei sukeltas fizinis skausmas.

Sausio 27 dieną, apie 5 val., išėjęs į namo kiemą Ukmergėje, vyras įsėdęs į automobilį VW PASSAT norėjo jį užvesti, pasukęs raktelį pastebėjo, kad neveikia degimas, atidaręs automobilio priekinį dangtį pastebėjo, kad pavogtas akumuliatorius. Nutarė apžiūrėti kitus kieme stovėjusius automobilius. Priėjęs prie automobilio CHRYSLER ir pakėlęs priekinį dangtį, pastebėjo, kad taip pat nėra akumuliatoriaus. Atidaręs automobilio dureles, pastebėjo kad iš daiktadėžės yra paimtas fotoaparatas. Preliminari bendra žala – 190 eurų.

Sausio 25 dieną, apie 13 val., Ukmergėje moteris (gim. 1931 m.) pastebėjo savo namuose atidarytą, bet neapgadintą vaikų kambario langą. Apžiūrėjus svetainėje stovinčią sekciją, neberado iš vakaro padėtų 375 eurų. Kas pateko į namus ir pavogė pinigus nežino. Padaryta žala yra 375 eurai.

Sausio 28 dieną, 00.30 val., Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Ukmergės raj., kelyje A-2 Vilnius-Panevėžys, 70 km sustabdė automobilį AUDI A4, kurį vairavo vyras (gim. 1987 m.). Vairuotojui nustatytas 1,99 promilės girtumas.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnis“Kėdainių krašto atvirasis čempionatas-2018”
Kitas straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 4 kartus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia