Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: smurtas, vagystės, muštynės

Policijos suvestinė: smurtas, vagystės, muštynės

1351
0

IMG 6229 copy

Vasario 6 dieną, apie 13.45 val., Ukmergės m., Vytauto g., namo laiptinėje iš už nugaros pribėgęs vyriškis išplėšė iš rankų rankinę, kurioje buvo piniginė, 5 eurai, raktai nuo namų, vaistai ir pensininko pažymėjimas. Padaryta žala – 50 eurų.

Vasario 6 dieną, apie 13 val., namuose Ukmergės r., Šešuolių mst., konflikto metu buvęs vyras (g. 1962 m.) naudojo fizinį smurtą prieš buvusią žmoną (g. 1961 m.).

Vasario 3 dieną Ukmergės r., Siesikų sen., Kiškeliškio k., išlaužus skylę garažo durų apačioje pavogti akumuliatoriai, o iš traktoriaus išleista 60 l kuro bei apie 20 m suvirinimo aparato kabelio. Savininkas nuostolius tikslina.
Vasario 7 dieną, apie 12 val., Ukmergės r., Deltuvos sen., Atkočių k. buvo sudaužytos traktoriaus kairės pusės stiklinės durys. Žala apie 1000 eurų.

Į policijos komisariatą kreipėsi ukmergiškė, kuri pranešė, kad vasario 5 dieną prie baro „Piliakalnis“ muštynių metu jos nepilnamečiui sūnui buvo sulaužyta nosis.

Vasario 5 dieną Veprių seniūnijoje, Kultuvėnų k., iš garažo dingo pie 300 kg vario. Savininkui padaryta apie 1000 eurų žala.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Ankstesnis straipsnisPro memoria 02.05
Kitas straipsnisKas garsiau rėkia: alkoholio pramonė ar blaivininkai?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia