Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: smurtas; vagystė; partrenkė pėsčiąją

Policijos suvestinė: smurtas; vagystė; partrenkė pėsčiąją

2371
2

assSpalio 15 dieną, apie 23 val. 45min., Ukmergėje, namuose neblaivus sugyventinis (gim. 1987 m.), vieną kartą kažkokiu kietu daiktu trenkė į galvą sugyventinei (gim. 1992 m.). Nuo suduoto smūgio kietu daiktu galvoje atsirado žaizda. Po medikų apžiūros moteris paleista gydytis ambulatoriškai. Sugyventinis buvo pristatytas į Ukmergės RPK.

Spalio 16 dieną, apie 17 val. 35 min., Ukmergės m., Dariaus ir Girėno g., ties namu nr. 10, ukmergiškis (gim 1992 m.), vairuodamas automobilį Toyota Avensis, partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusią 11-os metų mergaitę. Nukentėjusioji nuvežta į Vilniaus Santariškių vaikų ligoninę apžiūrai. Vairuotojas blaivus, vairuotojo pažymėjimą turėjo.

Spalio 16 dieną, apie 20 val.40 min., svečiuose pas draugę Ukmergėje, vyras (gim. 1987 m.), smaugė, tampė už rūbų ir rankų sugyventinę (gim. 1996 m.). Smurtautojas buvo pristatytas į Ukmergės RPK.

Spalio 17 dieną, apie 4 val 50 min., ukmergiškis (gim. 1985 m.), išėjęs į namo kiemą Ukmergėje, Veterinarijos g., pastebėjo, kad jo automobilio VW Sharan, vairuotojo durelių ir automobilio užvedimo spynelės yra sugadintos. Iš automobilio pavogtas magnetolos nuimamas priekis valdymo skydelis „JVC”. Kokia padaryta žala, tikslina.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

 

Ankstesnis straipsnisMėgstantiems ritmą ir dainą: Pabaiske kuriamas mišrus vokalinis ansamblis
Kitas straipsnis7×7 futbolo pirmenybės

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia