Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: smurtas, sukčiai, vagystė

Policijos suvestinė: smurtas, sukčiai, vagystė

707
0

n 3336

Kovo 10 dieną, apie 22.30 val., Ukmergės r., Deltuvos sen., Dainavos kaime konflikto metu iš matymo pažįstamas to pačio kaimo gyventojas sudavė ranka vaikinui (gim. 1998m.) į veidą. Šis pargriuvo ir galva trenkėsi į kelio dangą. Kovo 12 dieną jis kreipėsi į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių, kur jam nustatyti galvos kaulų lūžiai. Dėl sužalojimo paguldytas į Vilniaus universitetines Santariškių klinikas vaikų neurochirurgijos skyrių.

 

Kovo 16 dieną, apie 1 val., nakties 79-erių metų Ukmergės gyventojai paskambino moteris, prisistačiusi giminaite. Ji paaiškino, kad lipdama laiptais griuvo ir susižalojo pati bei sužalojo mažametę mergaitę. Sužalotai mergaitei reikalinga sudėtinga operacija, kuriai reikia pinigų. Ukmergiškė pasiūliau 500 eurų, kuriuos perdavė atėjusiam16-17 metų amžiaus jaunuoliui .

Kovo 16 dieną, apie 9 val., Ukmergės m. turguje 68-erių metų ukmergiškė pastebėjo, kad yra pasegtas rankinukas. Moteris pasigedo piniginės, kurioje buvo apie 50 eurų, pensininko pažymėjimo kopija, parduotuvių nuolaidų kortelės.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą