Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Partrenkė pėsčiąją; Nulėkė nuo kelio; Sumušė gatvėje

POLICIJOS SUVESTINĖ: Partrenkė pėsčiąją; Nulėkė nuo kelio; Sumušė gatvėje

2349
0
vilkmerge.lt nuotr.

Gruodžio 8 dieną, apie 7.40 val., A. Baranausko g. ir Vytauto g. sankryžoje Ukmergės m. pilietė, vairuodama automobilį Audi, sukdama iš A.Baranausko g. į Vytauto g. partrenkė ne pėsčiųjų perėjoje, staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusiaą pėsčiąją ( gim. 1946 m.). Eismo įvykio metu sužalota pėsčioji, kuri po operacijos (dešinės rankos dilbio trauma) paguldytą į trauminį sk. Vairuotoja ir pėsčioji blaivios.

Gruodžio 9 dieną, apie 9.45val. Kiauklių g., Šešuolių mstl., Šešuolių sen., Ukmergės r., pilietis, vairuodamas savo automobilį Škoda Fabia, neatsižvelgė į apledėjusią kelio dangą, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Eismo įvykio metu buvo sužalota keleivė ir pats vairuotojas. VŠĮ “Ukmergės ligoninė” priėmimo skyriuje moteriai diagnozuotas slankstelio lūžis, o vyrui –  kairio raktikaulio lūžis. Dėl patirtų sužalojimų abu paguldyti į VŠĮ “Ukmergės ligoninė” traumatologijos skyrių. Vairuotojas buvo blaivus.

Gruodžio 9 dieną, apie 10 val., pilietis, gim. 1960 m., Ukmergėje, Dariaus ir Girėno g., vairavo automobilį, būdamas neblaivus. Alkotesteriu jam nustatytas 1,86 promilių girtumas, tuo jis pažeidė Lietuvos respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d..

Gruodžio 9 dieną, apie 23.00 val., name, esančiame, Obuolių g., Ukmergėje, kilus konfliktui, vyras, gim. 1954 m., tempė savo sugyventinei už drabužių ir agresyviai reikalavo eiti namo. Moteris išsigandusi, kad sugyventinis gali panaudoti fizinį smurtą prieš ją, pabėgo iš namų. Po to vyras paskambinęs sugyventinei pasakė, kad ją pamatęs užmuš ir prismeigs. Vyras sugyventinei grasina nebe pirmą kartą, yra anksčiau prieš ją smurtavęs.

Gruodžio 10 dieną, apie 13.07 val., Ukmergės r. PK gautas pranešimas, kad į VŠĮ “Ukmergės ligoninė” priėmimo-pagalbos skyrių kreipėsi vyras, gim. 1959 m., kurį, apie 4.00 val., J. Biliūno g., Ukmergėje sumušė du ar trys nepažįstami asmenys ir pagrobė 100 eurų bei maišelį, kuriame buvo džinsai, sportiniai bateliai, saldainiai. VŠĮ “Ukmergės ligoninė” vyrui diagnozuota lūpos kirstinė žaizda, išmuštas dantis, nustatytas 2,98 promilių girtumas.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisPaminėta žuvusiųjų keliuose diena
Kitas straipsnisKodėl Dakaro šturmanai kiekvieną vakarą žaidžia flomasteriais?

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia