Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: konfliktai, netikros kupiūros…

Policijos suvestinė: konfliktai, netikros kupiūros…

2949
0

giedres-suminskaites-nuotrSpalio 3 dieną moterį (gim. 1973 m.) namuose , Taujėnuose, sumušė sugyventinis ir išvarė iš namų.

Spalio 2 dieną, apie 18.10 val., Ukmergės r., Lyduokių sen., Nuotekų k., neblaivūs broliai, 40-ties ir 38-erių metų, mušė trečią savo brolį, išplūdo jo žmoną. Ligoninėje nukentėjusiam buvo diagnozuotas nosies sumušimas.

Spalio 3 dieną, apie 2.30 val. namuose, Ukmergėje, konflikto metu, vyras (gim. 1951m.) kumščiu sudavė žmonai (gim. 1951m.) į galvą, taip jai sukeldamas fizinį skausmą.

Spalio 5 dieną, apie 14 val. 10 min., Ukmergėje, Stoties g., prie „Šefo” kebabinės, vaikiną ir jo nepilnametį draugą sumušė du nepažįstami asmenys. Policijos pareigūnų abu asmenys buvo sulaikyti ir pristatyti į Ukmergės policijos komisariatą, nustatytos jų asmenybės.

Rugsėjo 30 dieną, Vilniaus AVPK Ukmergės RPK gautas pranešimas, kad AB DNB bankas, asmuo bandė įnešti į savo sąskaitą 100 eurų kupiūrą. Įtariama, kad kupiūra yra padirbta.

Spalio 5 dieną, VĮ „REGITRA” Vilniaus Filialo Ukmergės grupę, apie 12 val. 55 min. kreipėsi vyras (gim. 1991 m.) , kuris pageidavo registruoti TP „VOLVO XC60”, su užsienyje vogtais registravimo dokumentais.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

 

Ankstesnis straipsnisVilija ir Saugirdas: „Turime daug natūralių vaistų, bet lengviau nuryti tabletę”
Kitas straipsnisTRUMPAI APIE MEDIACIJĄ

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia