Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Išviliojo pinigus; Smurtavo namuose; Įsibrovė į parduotuvę

POLICIJOS SUVESTINĖ: Išviliojo pinigus; Smurtavo namuose; Įsibrovė į parduotuvę

4404
0

Vasario 3 dieną, apie 15.30 val., namuose, Ukmergėje, virtuvėje, konflikto metu vyras (g. 1992 m.) delnu sudavė vieną smūgį savo sugyventinei į ausį, taip jai sukeldamas fizinį skausmą.

Vasario 3 dieną, apie 19 val., Ukmergės gyventojai ( g. 1935 m.) paskambinęs jaunuolis prisistatė policijos darbuotoju. Jis paklausė ar esanti atsiskaičiusi parduotuvėje 50 eurų kupiūra. Moteriškė patvirtino, kad mokėjusi. Jaunuolis informavo, kad pateikta kupiūra yra netikra ir reikalinga sutikrinti likusias kupiūras, kad greitu laiku atvažiuos ekspertas iš Vilniaus ir sutikrins pateiktus namuose esančius pinigus. Praėjus apie 30 min. į duris paskambino jaunuolis, prisistatė policijos darbuotoju, kuriam moteris padavė 6500 eurų. Jaunuolis nieko nesakęs su pinigais išėjo.

Vasario 4 dieną, apie 8 val., prie daugiabučio namo, Ukmergėje, iš matymo pažįstamas asmuo , apie 40 metų amžiaus, vieną kartą kumščiu sudavė vyrui (gim. 1983 m.) į nosies sritį. Dėl suduoto smūgio nukentėjusysis patyrė fizinį skausmą, suklupo, iš nosies pradėjo tekėti kraujas. VŠĮ „Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos skyriuje apžiūrėję medikai jam diagnozavo nosies sumušimą, dešinės plaštakos paviršinį nubrozdinimą.

Vasario 5 dieną, apie 1.44 val., Ukmergėje, J. Basanavičiaus 3 esančioje parduotuvėje EGLĖ išdaužus langą iš parduotuvės pavogtas įvairių rūšių alus. Kiek ir kokio alaus bei kokia padaryta žala tikslinama.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisUkmergės Užupio pagr. mokyklos laikraštis Užupietis Nr. 5 2017/2018
Kitas straipsnisGręžtinių pamatų privalumai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia