Pradžia 112 Suvestinės Policijos suvestinė: Apgavo sukčiai; smurtavo prieš patėvį…

Policijos suvestinė: Apgavo sukčiai; smurtavo prieš patėvį…

1758
0

img_1224Spalio 29 dieną, apie 11 val., ukmergiškei (g. 1948 m.) į laidinį telefoną paskambino moteris, prisistatė drauge ir papasakojo, kad ėjo per gatvę ne per perėją, kalbėdama telefonu. Gatve važiavo automobilis, kurio vairuotojas, norėdamas išvengti susidūrimo su ja, staiga pasuko vairą ir kažkur atsitrenkė. Įvykio metu jai lūžo ranka, o to automobilio vairuotojas patyrė galvos traumą, jam lūžo kaukolės kaulai, reikalinga operacija.

Draugė tikino neva dėl to negalima kreiptis į policiją, reikia pinigų duoti daktarams ir vairuotojo sūnui, jog jis nesikreiptų į policiją. Spalio 30 dieną į nurodytą Swedbanko sąskaitą ukmergiškė perveedė 3190 eurų. Vėliau „draugė“ paskambino ir paprašė dar pinigų. Apie 21.30 val. pas moterį į namus atėjusiam nepažįstamas vyras, kuriam ji padavė dar 2000 eurų. Spalio 31 dieną, apie 9 val. moteris paskambino draugei pati, pasiteiravo, kaip ji laikosi ir suprato, jog buvo apgauta sukčių.  Ukmergiškei padaryta žala – 5190 eurų.

Spalio 29 dieną kreipėsi Pabaisko miestelio gyventoja, kuri nurodė, kad 2013-2014 metais prisijungdama per savo kompiuterį iš UAB „Ferratum Finance“, UAB „4finance“, UAB Credit24″ ir UAB „SMSCredit“ paėmė keturis kreditus. Kreditų sumos teigė neprisimenanti. Gautus pinigus ji atiduodavo kaimynystėje gyvenančiai moteriai, kuri jai grasindavo. Į policiją nusprendė kreiptis, nes pradėjo gauti raštus apie įsiskolinimus.

Spalio 31 dieną, apie 20 val. 40 min., namuose, Ukmergėje, kilusio konflikto metu neblaivus posūnis (g. 1986 m.), vieną kartą ranka trenkė į veidą ir pargriuvus dar tris kartus įspyrė į nugarą patėviui (g. 1961 m.). Posūnis buvo sulaikytas, jam nustatytas 2,05 prom. girtumas, patėviui nustatytas 1,64 prom. girtumas.

Lapkričio 1 dieną, apie 9.30 val., Ukmergės r., Siesikų sen., Tulpiakiemio k., tvenkinyje, apie 4 m atstumu nuo kranto, buvo rastas nuskendusios to paties kaimo gyventojos (g. 1949 m.) lavonas. Apžiūrėjus lavoną, išorinių smurto žymių nerasta. Apie skenduolę pranešė to paties kaimo gyventoja.

Informuojame:

Ukmergės r. PK areštinėje administracinį areštą pagal Vilniaus m. apyl. teismo nutarimą už LR ATPK 50 str.(30 parų) atliekantis vyras (g. 1991 m.), teigė, kad prarijo vienkartinio peiliuko geležtę. Motyvo nenurodė. Areštą atlieka nuo 2016-10-30. Po medikų apžiūros grąžintas į areštinę.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą