Pradžia 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Aiškinosi santykius; Bandė apvogti; Nei pinigų, nei cigarečių…

POLICIJOS SUVESTINĖ: Aiškinosi santykius; Bandė apvogti; Nei pinigų, nei cigarečių…

4261
0

Vasario 15 dieną, apie 10.50 val., pas pranešėją (g. 1941 m.) į namus Ukmergėje atėjo iš matymo pažįstama apie 70 metų amžiaus moteris ir jai į akis dujų balionėliu papurškė dujų. Pradėtas ikiteiminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo.

Vasario 19 dieną, apie 20.30 val., moteris ( gim. 1972 m.), gyv. Ukmergėje, apipylė degiu skysčiu, turinčiu specifinį benzino kvapą, ir padegė medinį kioską, esantį Vilniaus g. 90, Ukmergės m., už prekybos centro PIVONIJA. Kioskas priklauso jos sugyventiniui (gim. 1955 m.). Kioską užgesino pro šalį ėję nenustatyti praeiviai. Gaisro metu aprūko pastato sienos, sutrūko stiklai. Žala tikslinama.

Vasario 19 dieną, apie 17.15 val., į batų parduotuvę, esančią Vienuolyno g. 12, Ukmergėje, atėjusios dvi moterys, apie 50-60 metų amžiaus, nukreipus parduotuvės darbuotojos dėmesį, bandė iš kasos aparato pavogti 174 eurus. Pardavėjai pastebėjus, moterys pasišalino.

Vasario 15 dieną Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK buvo gautas Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro pranešimas, , kad apie 7:40 val. į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro Dienos socialinės globos skyrių iš namų, buvo atvežtas lankytojas, neįgalus 36 metų vyras. Teikiant jam socialinę pagalbą, ant kairės šlaunies buvo pastebėta mušimo žymė. Vyras paaiškino, kad jį mušė mama. VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos sk., apžiūrėjus nukentėjysįjį, nustatytas kairės kojos šlaunies sumušimas.

Vasario 15 dieną, apie 17 val. 02 min., Ukmergės r., Žemaitkiemio sen., namuose neblaivus patėvis (gim. 1984 m.) keikė necenzūriniais žodžiais savo įdukrą bei konflikto metu prieš mergaitę naudojo fizinį smurtą.

Vasario 15 dieną nustatyta, kad Ukmergėje vyras (gim. 1987 m.) jau kelerius metus sistemingai baugina ir naudoja fizinį smurtą prieš savo žmoną (g. 1981 m.). Moteris bijojo kreiptis pagalbos.

Vasario 16 dieną, apie 16 val., bute, Ukmergėje, išgertuvių metu kilo konfliktas tarp sutuoktinių. Vyras (gim. 1979 m.) vieną kartą kumščiu sudavė žmonai į veidą. VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos skyriuje moteriai buvo nustatytas veido sumušimas.

Vasario 15 dieną, apie 20 val., Ukmergės m., Vaižganto g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėjVasario 16 dieną, apie 16 val. 40 min., pastebėjo, kad automobilio nėra. Padaryta preliminari žala – 3600 eurų.

Vasario 16 dieną, 17 val. 18 min., Ukmergės raj, Krikštėnų k., . policijos patruliai automobilio VW Passat vairuotojui (g. 1964 m.) alkotesteriu nustatė 2,20 promilių girtumą.

Vasario 13 dieną, apie 9 val. 30 min., Ukmergėje, pas pranešėją atėjęs giminaitis su kitu nepažįstamu asmeniu, pasiūlė pirkti pigiai cigarečių. Vyriškis padavė 210 eurų. „Pardavėjai“ pažadėjo nueiti iki automobilio ir atnešti cigaretes, tačiau pirkėjas jų taip ir nesulaukė.

Vasario 13 dieną, 19.53 val., Veprių mstl., Ukmergės r., vyras (gim. 1949 m.) vairavo automobilį VW GOLF būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 2,20 promilių girtumas.

Ukmergės policijos informacija

Ankstesnis straipsnisDukstynos pradinukų dovana Lietuvai
Kitas straipsnisDĖL NELEGALIAI ATSIKRATOMŲ PAVOJINGŲ ATLIEKŲ – IKITEISMINIS TYRIMAS

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia