Pradžia 112 Pranešimai Svarbiausias kelyje – ŽMOGUS

Svarbiausias kelyje – ŽMOGUS

2113
0

Siesikų miestelio bendruomenė 2016-2017 metais šeštą kartą dalyvavo konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Baigiamajame renginyje ir suaugusieji, ir vaikai aptarė vykdytas saugaus eismo veiklas. Konkurso metu organizuota 15 renginių. Paminėta Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena, Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti, vykdyta atšvaitų dalijimo akcija, organizuoti piešinių konkursai, prisimintos saugaus eismo taisyklės kelionės į respublikinį bendruomenių sąskrydį, Deltuvos Žolinių spartakiadą ir kitų renginių metu. Išdalinta nemažai šviesą atspindinčių priemonių, kurios padės žmonėms drąsiau jaustis gatvėse ir keliuose tamsiu paros metu.

Bendruomenės nariai dėkingi policijos, gimnazijos, seniūnijos darbuotojams, klebonui, bendruomenių sąjungos atstovams, padėjusiems organizuoti įvairius renginius. Tik bendras darbas, bendri siekiai ir darbai padeda pasiekti puikių rezultatų. Visada prisiminkime, kad svarbiausias kelyje – ŽMOGUS.

Bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

Ankstesnis straipsnisKontrabandinių cigarečių dėžes krovusiam ukmergiškiui – netikėtumas
Kitas straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Kėsinosi pavogti automobilį

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia