Pradžia 112 Pranešimai Policijos rėmėjai išlaikė egzaminą

Policijos rėmėjai išlaikė egzaminą

2503
0

img_6433Lapkričio 23 d. Ukmergės rajono policijos komisariate buvo surengti policijos rėmėjų tobulinimosi kursai.

Užsiėmimuose dalyvavo 11 policijos rėmėjų – 10 ukmergiškių ir širvintiškis. Taktikos veiksmų, bendravimo ypatumų kursų dalyvius mokė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos prevencinės ir administracinės veiklos skyriaus viršininkė Nomeda Cibarauskienė, Prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja Vita Pumputienė, Administracinės veiklos taktikos ir kontrolės skyriaus specialistė Gražina Selilo. Kursų dalyviams buvo pristatyti teisės aktai, reglamentuojantys policijos rėmėjų veiklą.

img_6375Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Dainora Širvytė papasakojo, kaip suteikti pirmąją pagalbą, kaip padėti asmenims patyrusiems įvairias traumas. Policijos rėmėjams teko mokytis atlikti dirbtinį kvėpavimą.

Išklausę kursus policijos rėmėjai laikė egzaminą.

Primename, kad policijos rėmėju gali tapti ne jaunesnis kaip 18 metų mokantis lietuvių kalbą Lietuvos Respublikos pilietis ar Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantis kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, turintis ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, pagal asmenines ir moralines savybes tinkantis būti policijos rėmėju.

Policijos rėmėjai aktyviais veiksmais savo noru padeda policijai saugoti viešąją tvarką ar kitaip užkerta kelią nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams.

Norinčius tapti policijos rėmėjais kviečiame kreiptis į Ukmergės r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnes Ingridą Dutkienę (tel. 8-612-75796) ir Daivą Novikienę (tel. 8-612-75797).

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą