Pradžia 112 Pranešimai Pareigūnai tapo savo indėlio kolektyvui simboliais

Pareigūnai tapo savo indėlio kolektyvui simboliais

2582
0

Vilniaus apskrities vyraisiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate – išleistuvės.

Po trijų dešimtmečių tarnybos į atsargą išėjo vyriausias patrulis Rimgaudas Gavėnas. Visus darbo metus policijoje jis paskyrė viešosios tvarkos užtikrinimo ir saugaus eismo tarnybai. R.Gavėnas visiems pažįstamas kaip sąžiningas ir reiklus ne tik kitiems, bet ir sau, drausmingas, kritiškai mąstantis ir visuomet sugebantis apginti savo nuomonę. Pareigūnas kolegų yra pelnytai vadinamas „Ukmergės kelių policijos simboliu”. Jis šauklėjo ne vieną patrulių kartą, buvo žinomas kone kiekvieno ukmergiškio. Anot l.e. Reagavimo skyriaus vyresniojo tyrėjo pareigas Mindaugo Varno, pagarbą R.Gavėnas užsitarnavo ne tik tarp kolegų, bet ir tarp pažeidėjų. „Prieš penkiolika – dvidešimt metų, kuomet keliuose važinėdavo gerokai daugiau neblaivių vairuotojų, Rimgaudas sugebėdavo per mėnesį nustatyti 30 tokių pažeidėjų”, – prisimena kolega.

Per trisdešimtį metų Rimgaudas Gavėnas buvo paskatintas 35 kartus – tai medaliai, dovanos, piniginės premijos.

Į atsasrgą išlydėdami kolegą, bendražygiai linkėjo geros kloties naujam gyvenimo kely. Policijos komisariato viršininkas Mindaugas Petrauskas R.Gavėnui įteikė trečio laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus”, paskirtą Vilniaus apskrities VPK viršininko įsakymu. Pats Rimgaudas sakė: „Saugaus eismo tarnyba man visada sava, tačiau yra pražia, yra ir pabaiga”.

Simboliškos išleistuvės surengtos dar dviems pareigūnams – broliams Nerijui ir Justinui Butėnams. Ukmergės rajono policijos komisariato istorijos puslapiuose jiedu paliko ryškų sportišką pėdsaką, buvo skatinti už gerą tarnybinių pareigų atlikimą. Nerijus Butėnas sportiniais pasiekimais išsiskyrė jėgos sporte, o prieš keletą metų laimėjo šalies policijos galiūno titulą. N.Butėno stažas – per 20 metų. Didžioji darbo dalis susijusi su viešosios tvarkos užtikrinimu, eismo saugumu bei administracine veikla. J.Butėnas darbą Ukmergės r. policijos komisariate pradėjo preiš 8 metus patrulinėje tarnyboje, pastaruoju metu dirbo Operatyvinės grupės vyresniuoju tyrėju. Jis dėkojo kolegoms už pamokas ir palaikymą. Bendradarbiai išeinantiems dovanojo prisiminimo dovanas. Nuo vasario 7 d. Nerijus ir Justinas Butėnai tarnybą tęsia Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos pirmame skyriuje.

Na, o Ukmergės policijos kolektyve prabėgusius metus – darbą ir laisvalaikį – priminė foto akimirkos.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Kėsinosi pavogti automobilį
Kitas straipsnisGAISRAS: Kurklintiškių kaime, Vidiškių raj. degė namas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia