Pradžia 112 Pranešimai Išrinkti geriausi jaunieji policijos rėmėjai

Išrinkti geriausi jaunieji policijos rėmėjai

2648
0

img_5446Penktadienį išrinkti geriausi Ukmergės rajono policijos komisariato jaunieji policijos rėmėjai.
Jaunųjų policijos rėmėjų, kurių veiklą kuruoja bendruomenės pareigūnė Ingrida Juzenienė, gretos Ukmergėje sparčiai auga. Jaunuoliai aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, susitikimuose, mokymuose bei kartu su pareigūnais vykdomose prevencinėse priemonėse. Tad draugiškose varžytuvėse dėl pripažinimo geriausiuoju, dalyvių taip pat nestigo. Savo jėgas išbandyti panoro per 30 jaunųjų policijos rėmėjų.

Teisinis išprusimas buvo patikrintas žinių patikrinimo rungtyje. Konkursą organizavę pareigūnai įgvertino moksleivių dėmesingumą. Po šios rungties visiems teko smagiai pajudėti. Kliūčių ruožas buvo tikras išbandymas, mat net ir oro sąlygos nebuvo palankios: rudeniškas vėjas, lietus ir šlapia žolė apsunkino trasos įveikimą. Sėkmingai susidoroję su užduotimis, moksleiviai ruošėsi taktikos rungčiai. Buvo inscenizuotas įvykis. Dalyviai, gavę racijas, turėjo bendrauti su pajėgų valdymo centru bei reaguoti, priimti sprendimus – leista bent truputį pajusti policijos patrulio darbo skionį.

img_5447Susumavus rezultatus buvo paskelbti pirmųjų vietų nugalėtojai. Geriausiu Ukmergės rajono jaunuoju policijos rėmėju išrinktas Vakaris Kabošis, o merginų tarpe geriausia pripažinta Lijana Petrikaitė. Šie jaunuoliai nugalėtojais tapo antrus metus iš eilės. Kaip ir pernai Ukmergei jie atstovaus Vilniaus apskrities geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkurse.

img_5386Po varžybų jaunieji policijos rėmėjai kartu su kuratore susitiko pabendrauti, aptarti šių metų darbo planus. Į susitikimą buvo pakviestas policijos veteranas Georgijus Smoliakas. Buvęs pareigūnas iki pensijos dirbo Kriminalinėje policijoje nusikaltimų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, srityje. Jis skaitė paskaitą apie narkotikų žalą, moksleivius ypač sudomino pasakojimu apie savo darbą.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą