Pradžia 112 Pranešimai Brakonieriai iš savo klaidų nepasimoko

Brakonieriai iš savo klaidų nepasimoko

1709
0

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnai Veprių ežere eilinį kartą sučiupo pagarsėjusį ir, galima drąsiai teigti – užkietėjusį, brakonierių.

Vos prieš du mėnesius buvo skelbta apie Ukmergės rajone Veprių miestelyje sulaikytus brolius brakonierius, kai praėjusią savaitę aplinkosaugininkams ir vėl įkliuvo vienas iš jų.

Pareigūnus pasiekė informacija, kad broliai nepasimokė, ir toliau vysto savo nelegalų verslą, tad buvo nutarta dar kartą juos patikrinti. Informacija pasitvirtino. Vidurį dienos (apie 11.00 val.) vyresnysis brolis A.V. ištraukęs tinklą išplaukė į krantą ir pakliuvo tiesiai aplinkosaugininkams į rankas. Šį kartą žuvies pagavęs neturėjo (žalos žuvų ištekliams nepadarė), nes, matyt, nelabai sėkmingai pastatė tinklą, kuris buvo ištisai aplipęs žoline vandens augmenija.

Pažeidimo padarymo vietoje jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 291 straipsnio 4 dalį. Už šį pažeidimą brakonieriui gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

LR APLINKOS MINISTERIJOS Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą