Pradžia 112 Įvykiai Ukmergėje užimta valstybinė žemė, o joje – nelegaliai ardomi automobiliai

Ukmergėje užimta valstybinė žemė, o joje – nelegaliai ardomi automobiliai

1042
0

2016-08-09-1006

Aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai š. m. rugpjūčio 9 d. patikrino Ukmergėje veikiančią įmonę, kuri oficialiai deklaravo, jog teikia transporto ir logistikos paslaugas. Nors tai nebuvo pirmas atvejis, kai įmonės reali veikla visai kitokia negu deklaruojama, šįkart pareigūnus nustebino pažeidėjų įžūlumas.

Tikrinę inspektoriai nustatė, kad įmonės darbuotojų atliekami veiksmai nei iš tolo neprimena transporto ar logistikos – faktiškai tai buvo eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ardymas. Šiai veiklai reikalingas Aplinkos apsaugos agentūros išduotas Taršos leidimas ir pavojingų atliekų tvarkymo licencija, tačiau nei vieno iš jų įmonė neturėjo. Taip pat paaiškėjo, kad nelegalią veiklą įmonė vykdė valstybinėje žemėje, kurią užėmė savavališkai.

0.143274001470824407

Bylos medžiaga dėl valstybinės žemės užėmimo perduota pagal kompetenciją nagrinėti Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos. Tuo tarpu aplinkosaugininkai įmonės vadovą patraukė administracinėn atsakomybėn dėl neteisėto eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimo ir ardymo. Jam gresia bauda nuo 868 iki 1737 eurų. Įmonė taip pat privalės sutvarkyti užterštą teritoriją ir automobilių bei kitas atliekas perduoti atliekų tvarkytojams.

LR APLINKOS MINISTERIJOS Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento informacija

Papildymas: Ukmergės miesto bendruomenės vilkmerge.eu kuriama laidelė Man ne DZIN dar liepos 8 dieną kėlė klausimą dėl šios aikštelės ant Šventosios upės kranto. 

{youtube}PJ0CWPP20es{/youtube}

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą