Pradžia 112 Įvykiai Sučiuptas šiukšlintojas

Sučiuptas šiukšlintojas

1010
0

Bulkywaste3.jpg SIA JPG background image

Ukmergės rajono agentūros inspektoriui pavyko nustatyti asmenį, kuris šalino stambiagabarites atliekas, pažeisdamas nustatytą tvarką. Pastebėjęs, kad nuošalioje vietoje vis atsiranda stambiagabaričių atliekų, Ukmergės rajono agentūros inspektorius ten įrengė slapto stebėjimo kamerą. Keletą dienų  slapta buvo fiksuojama, kas vyksta prie nelegalaus sąvartyno.

Peržiūrėjus filmuotą bei fotografuotą medžiagą, nustatyta, kad jaunas Ukmergės rajono gyventojas vidury dienos automobiliu su priekaba atvežė ir išmetė seną šaldytuvą, automobilio sėdynę ir kitus panašius daiktus, kuriuos privalėjo pristatyti į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelę. Pagal automobilio valstybinius numerius operatyviai buvo nustatytas tai padaręs asmuo. Iškvietus jį į agentūrą, pilietis iš karto prisipažino padaręs pažeidimą ir paprašė duoti keletą valandų laiko klaidai atitaisyti.

Atvykęs po kelių valandų, jis pristatė dokumentus, liudijančius, kad savo neteisėtai pašalintas atliekas surinko ir perdavė atliekų tvarkytojui. Jam surašytas ATP protokolas.

LR APLINKOS MINISTERIJOS Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą