Pradžia 112 Įvykiai Rytinės blaivumo kontrolės Ukmergėje rezultatai: du apsvaigę vairuotojai

Rytinės blaivumo kontrolės Ukmergėje rezultatai: du apsvaigę vairuotojai

2897
0

img_5493Antradienio rytą, nuo 6 iki 8 val., Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą.

Priemonės metu dirbo šeši pareigūnų ekipažai. Blaivumo kontrolė buvo vykdoma judriausiose miesto gatvėse. Per dvi valandas nustatyti du neblaivūs vairuotojai.

Apie 7 val. Žiedo gatvėje buvo sulaikyta automobilį vairavusi moteris. Papūtus į alkotesterį, jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis, 0,7 promilės. Dar vienas neblaivus vairuotojas sulaikytas 7 val. 19 min. Vilniaus gatvėje. Jam taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis, o į alkotesterį jis įpūtė 1,02 promilės. Šie asmenys buvo nušalinti nuo vairavimo. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta, kad toks pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki keturių šimtų trisdešimt keturių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.

Taip pat pariemonės metu buvo sustabdyti penki transporto priemones vairavę asmenys, kuriems buvo nustatytas leistinas alkoholio kiekis kraujyje, tai yra neviršijo 0,4 promilės ribos. Iš viso patikrinta per 100 vairuotojų.

Tokios trumpalaikės blaivumo kontrolės priemonės Ukmergės mieste bei rajone bus vykdomos nuolat.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisPraktiškos klasės valandėlės
Kitas straipsnisPolicijos suvestinė: Užregistruoti automobilio nepavyko

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia