Pradžia 112 Įvykiai Pradingėlį raiste ištiko insultas

Pradingėlį raiste ištiko insultas

2765
2

img_4029

Policijos pareigūnams kone kasdien tenka padėti žmonėms, o situacijų pasitaiko įvairiausių.

Praėjusią savaitę Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnams teko naktį raiste ieškoti dingusio vyriškio. 61-erių metų Veprių seniūnijos Kultuvėnų kaimo gyventojas iš namų išėjo apie 10 val.

Artimiesiems jis pasakė, kad važiuos su dviračiu į „Sireikos“ raistą pasipjauti lazdelių. Prabėgo diena, lauke ėmė temti. Namiškiai sunerimo ir suskubo ieškoti vyro.

Praradę viltį patys surasti, apie 19 val. paskambino į policiją ir paprašė pagalbos. Į nurodytą vietą nuvyko Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Edvardas Balčiūnas ir Andrius Mikštas bei vyresnysis tyrėjas Justinas Butėnas. Pasišviesdami žibintais pareigūnai kartu su artimaisiais ėmė šukuoti pamiškę, raistą. Beprarandant viltį, apie 21 val. pradingėlis buvo surastas sukniubęs raiste. Vyras buvo sušlapęs ir sušalęs, sąmoningas, tačiau kalba – sutrikusi. Nelaimėlį pareigūnai su artimaisiais nunešė iki policijos automobilio. Buvo iškviestas greitosios medicininės pagalbos ekipažas. Vyro būklė buvo kritiška, todėl pareigūnai nusprendė nedelsti ir vežti savu automobiliu. Apie 21 val. 35 min. kelio Vepriai – Deltuva – Tatkūnai 12-tame kilometre jie sutiko atvažiuojančius medikus. Kultuvėnų kaimo gyventojas buvo perkeltas į greitosios pagalbos automobilį ir išvežtas į ligoninę. Vėliau paaiškėjo, kad vyrą ištiko insultas.

Visa laimė, kad žmogus buvo surastas tą patį vakarą.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

 

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą